VBM Børneløb 2 km - 2017
Nr. Navn Adresse Gruppe Klub Tid
926 Gustav Max Øllegaard Valløby Gruppe 1 0.09.53.2
932 Erik Weiglhofer Valløby Gruppe 1 0.11.14.4
938 Elliot Ellegaard Brønshøj Gruppe 1 0.12.06.7
944 Charlie Klarskov Stenløse Gruppe 1 0.14.45.0
934 Isaac Bo Andersen Kbhvn NV Gruppe 1 0.20.10.8
927 Anna Møller Gruppe 2 VBM 0.13.18.4
939 Elvira Bang Jacobsen Tureby Gruppe 2 0.13.29.9
933 Malina Lærke Andersen Kbhvn NV Gruppe 2 0.13.57.6
940 Sofia Nørgaard Præstø Gruppe 2 Rekkende IF 0.18.06.6
941 Anna Nørgaard Præstø Gruppe 2 Rekkende IF 0.19.26.1
937 Jonas Kirschner Solrød strand Gruppe 3 0.08.52.1
928 Nikolaj Møller Gruppe 3 VBM 0.09.19.4
929 Lucas Erlingsen Gruppe 3 VBM 0.09.48.4
943 Liva S. Bergstrøm Klippinge Gruppe 4 0.10.28.8
942 Jacqueline Jensen Køge Gruppe 4 0.11.10.0
930 Hanna Arendt Gruppe 4 VBM 0.11.53.5
935 Emilie Mietitz Valløby Gruppe 4 0.14.25.3
936 Laura Wenzell Køge Gruppe 4 0.14.25.7
Voksenløb VBM 2017
Nr. Navn Adresse Bane Gruppe Klub Tid
773 William Boserup  5,5 km Gruppe 01 VBM 0.25.50.4
785 Ida Hartmann Nielsen  Herfølge 5,5 km Gruppe 01 0.40.16.5
811 Andrea Thea Jensen  Valløby 5,5 km Gruppe 01 0.41.14.7
813 Margrethe Rolsted  Valløby 5,5 km Gruppe 01 0.45.03.2
825 Hannah Bergstrøm  Klippinge 5,5 km Gruppe 02 0.25.58.7
778 Alberte Mathiesen  Valløby 5,5 km Gruppe 02 0.27.42.0
777 Emilie Mathiesen  Valløby 5,5 km Gruppe 02 0.29.54.1
853 Anika  Klippinge 5,5 km Gruppe 02 klub 0.32.32.1
744 Selma Arendt  5,5 km Gruppe 02 VBM 0.36.03.4
782 Tobias Kedeby  Ejby 5,5 km Gruppe 03 0.25.29.0
828 Anders Juul Ellehauge  Vordingborg 5,5 km Gruppe 03 0.27.16.8
737 Jacob Erlingsen  5,5 km Gruppe 03 VBM 0.31.08.7
819 Anne Holm  St. Heddinge 5,5 km Gruppe 04 Run4all 0.20.48.4
848 Nina Hedeman  Køge 5,5 km Gruppe 04 0.24.44.7
818 Benedikte From  St. Heddinge 5,5 km Gruppe 04 0.26.34.1
817 Tanja Hesselbak Nielsen  St. Heddinge 5,5 km Gruppe 04 0.27.51.1
768 Maria Møller Jensen  5,5 km Gruppe 04 VBM 0.28.48.2
776 Louise Lundager  Solrød Strand 5,5 km Gruppe 04 0.30.02.1
823 Carina Klarskov  Stenløse 5,5 km Gruppe 04 0.31.29.0
846 Emma Jessen  Nyk.F. 5,5 km Gruppe 04 0.32.52.9
816 Maria Jacobsen  Tureby 5,5 km Gruppe 04 0.34.46.9
724 Rikke Krarup-Hansen  Herfølge 5,5 km Gruppe 04 0.36.55.6
718 Sara Sand  Haslev 5,5 km Gruppe 04 0.39.45.8
715 Karoline Sidelmann Brinch  5,5 km Gruppe 05 Novo Nordisk 0.22.03.7
809 Rikke M. Poulsen  5,5 km Gruppe 05 Køge Atletik 0.23.02.1
807 Signe Rubenhagen  5,5 km Gruppe 05 Køge Atletik 0.28.56.9
810 Chantale Julien  Hårlev 5,5 km Gruppe 05 0.34.14.0
781 Pia Kedeby  Ejby 5,5 km Gruppe 05 0.34.41.0
780 Jeanette Mieritz  Valløby 5,5 km Gruppe 05 0.34.41.2
751 Karen Rej  5,5 km Gruppe 05 VBM 0.35.31.1
743 Kristine Arendt  5,5 km Gruppe 05 VBM 0.36.03.0
784 Helle Nielsen  Herfølge 5,5 km Gruppe 05 0.40.17.4
794 Britta Hansen  Farum 5,5 km Gruppe 06 0.27.02.0
735 Bettina Boserup  5,5 km Gruppe 06 VBM 0.27.04.4
800 Helle Klindt  5,5 km Gruppe 06 Køge Atletik 0.32.10.4
752 Susanne Hansen  5,5 km Gruppe 06 VBM 0.32.45.9
796 Lissi Terkelsen  5,5 km Gruppe 06 Køge Atletik 0.34.12.5
758 Nina Andersen  5,5 km Gruppe 06 VBM 0.34.20.7
741 Dorthe E. Nørgaard  5,5 km Gruppe 06 VBM 0.35.30.3
742 Janina Brandt  5,5 km Gruppe 06 VBM 0.36.31.1
858 Jette Pedersen  Hårlev 5,5 km Gruppe 06 0.37.56.5
791 Karin Jørgensen  Haslev 5,5 km Gruppe 06 0.39.03.4
786 Birgitte Kildemose Jensen  Hårlev 5,5 km Gruppe 06 0.41.00.0
843 Eva Hansen  Rødvig 5,5 km Gruppe 07 0.29.38.1
860 Lise Espersen  Køge 5,5 km Gruppe 07 0.29.53.4
770 Kate Knudsen  5,5 km Gruppe 07 VBM 0.30.41.3
755 Birgit Berner  5,5 km Gruppe 07 VBM 0.31.44.0
747 Kirsten Lech-Rasmussen  5,5 km Gruppe 07 VBM 0.33.09.2
761 Jette Wichmann Jørgensen  5,5 km Gruppe 07 VBM 0.39.27.7
766 Birte Kühle  5,5 km Gruppe 07 VBM 0.41.41.6
808 Tobias Poulsen  5,5 km Gruppe 08 Køge Atletik 0.19.23.8
820 Pelle-Oscar Lambertsen  St. Heddinge 5,5 km Gruppe 08 Run4all 0.19.55.2
837 Simon R. Holt  Strøby Egede 5,5 km Gruppe 08 Køge OK 0.20.22.8
730 Palle Møller Nielsen  Charlottenlund 5,5 km Gruppe 08 0.20.32.2
720 Martin Øllegaard  Valløby 5,5 km Gruppe 08 0.20.53.8
812 Anders Jensen  Valløby 5,5 km Gruppe 08 0.22.48.8
833 Emil Spittau Salling  Køge 5,5 km Gruppe 08 Køge Trimteam 2000 0.24.33.9
750 Morten Frederiksen  5,5 km Gruppe 08 VBM 0.25.52.9
824 Mikkel Klarskov  Stenløse 5,5 km Gruppe 08 0.31.31.5
732 Simon Møller Nielsen  Charlottenlund 5,5 km Gruppe 08 0.33.01.5
814 August Lillie  Valløby 5,5 km Gruppe 08 0.38.00.9
821 Lars Bjerregaard  5,5 km Gruppe 09 Run4all 0.19.23.0
855 Jesper Klausen  Valløby 5,5 km Gruppe 09 0.24.47.1
722 Martin Funder Christiansen  Valløby 5,5 km Gruppe 09 0.27.09.5
836 Michael Boile  Strøby 5,5 km Gruppe 09 0.29.58.8
844 Ole Horsbøl  Strøby 5,5 km Gruppe 09 0.31.32.5
733 Rune Jensen  Charlottenlund 5,5 km Gruppe 09 0.33.02.7
731 Søren Madsen  Charlottenlund 5,5 km Gruppe 09 0.38.05.4
852 Benny Jørgensen  Hårlev 5,5 km Gruppe 09 0.41.31.6
849 Johnny Møller  Haslev 5,5 km Gruppe 10 Dalbyløberne 0.20.29.4
710 Thomas Vollmond  5,5 km Gruppe 10 Novo Nordisk 0.21.20.1
719 Phillip Bøgh  Fr.berg 5,5 km Gruppe 10 0.21.37.9
826 Johan Bergstrøm  Klippinge 5,5 km Gruppe 10 0.27.47.4
841 Ib Petersen  Hårlev 5,5 km Gruppe 10 0.29.18.9
775 Søren Normann Sørensen  Solrød Strand 5,5 km Gruppe 10 0.29.56.9
738 Torben Erlingsen  5,5 km Gruppe 10 VBM 0.31.00.3
790 Steen Andersen  Haslev 5,5 km Gruppe 10 0.33.37.1
838 Amdi M. Olsen  Køge 5,5 km Gruppe 10 0.34.08.4
856 Bruno M. Olsen  Rødvig 5,5 km Gruppe 10 0.35.14.1
795 Aino Aalykke  5,5 km Gruppe 10 Køge Atletik 0.36.00.2
831 Flemming Rasmussen  Rødvig 5,5 km Gruppe 10 0.44.25.2
769 Finn Bay-Jørgensen  5,5 km Gruppe 11 VBM 0.25.45.2
749 Palle Frederiksen  5,5 km Gruppe 11 VBM 0.26.38.6
772 Jan Østerskov  5,5 km Gruppe 11 VBM 0.30.04.3
798 Jørgen Christiansen  5,5 km Gruppe 11 Køge Atletik 0.31.12.1
839 John Pfeiffer  Skovlunde 5,5 km Gruppe 11 Ejby 0.31.34.7
746 Dan E. Nielsen  5,5 km Gruppe 11 VBM 0.32.06.1
767 Erik Mortensen  5,5 km Gruppe 11 VBM 0.32.30.1
736 Jørgen Larsen  5,5 km Gruppe 11 VBM 0.32.34.5
845 Ole B. Jørgensen  Hårlev 5,5 km Gruppe 11 0.32.35.9
753 Jørn L. Christiansen  5,5 km Gruppe 11 VBM 0.33.29.9
756 Erik Løvgren Jensen  5,5 km Gruppe 11 VBM 0.33.51.0
847 Jens Hansen  Kbhvn N 5,5 km Gruppe 11 0.34.23.7
765 Hans Frederichsen  5,5 km Gruppe 11 VBM 0.34.36.7
764 Just Christensen  5,5 km Gruppe 11 VBM 0.37.05.0
762 Knud Madsen  5,5 km Gruppe 11 VBM 0.37.45.3
701 Rasmus Pondal  ST. Tårnby 10,1 km Gruppe 12 0.49.24.7
829 Gintare Joksaite  Køge 10,1 km Gruppe 13 0.51.58.3
774 Vinja Finderup  Hårlev 10,1 km Gruppe 13 0.53.40.7
805 Melissa Svendsen  10,1 km Gruppe 13 Køge Atletik 0.53.56.4
723 Agnete M. Stilhoff  Kbhvn NV 10,1 km Gruppe 13 1.03.17.0
708 Mette Bøg Larsen  10,1 km Gruppe 14 Novo Nordisk 0.45.00.7
704 Henriette Draborg  10,1 km Gruppe 14 Novo Nordisk 0.46.48.7
806 Anja Roos  10,1 km Gruppe 14 Køge Atletik 0.52.55.5
740 Tanja Wichmann Jørgensen  10,1 km Gruppe 14 VBM 0.59.06.9
834 Rikke Guttesen  Hårlev 10,1 km Gruppe 14 Hårlev Løb 1.04.41.0
703 Charlotte Sperber  St. Tårnby 10,1 km Gruppe 14 1.08.27.0
712 Lisbeth Jørgensen  10,1 km Gruppe 15 Novo Nordisk 0.43.22.5
716 Lisbet Westergaard  10,1 km Gruppe 15 Novo Nordisk 0.51.26.7
857 Hanne Hjorth  Rødvig 10,1 km Gruppe 15 Rødvig Løbeklub 0.54.30.5
851 Tina Mølle Larsen  Hårlev 10,1 km Gruppe 15 1.04.16.0
792 Lone Damgaard  Hårlev 10,1 km Gruppe 15 1.05.08.5
830 Jette Ibsen  Hårlev 10,1 km Gruppe 15 Hårlev løb 1.11.27.9
804 Mie Jacobsen  10,1 km Gruppe 16 Køge Atletik 0.57.19.2
759 Bente Jørgensen  10,1 km Gruppe 16 VBM 1.00.45.3
840 Kirsten G. Launi  Køge 10,1 km Gruppe 16 1.07.58.4
859 Marcus Hjuler Salomonsson  Bjæverskov 10,1 km Gruppe 17 Run4all 0.36.45.1
788 Søren Rosenberg  Hårlev 10,1 km Gruppe 17 0.40.43.6
711 Jacob Aaman Jensen  10,1 km Gruppe 17 Novo Nordisk 0.40.53.0
709 Peter Belijaev  10,1 km Gruppe 17 Novo Nordisk 0.42.24.9
705 Dennis Hansen  10,1 km Gruppe 17 Novo Nordisk 0.46.49.3
745 Niclas Adriansen  10,1 km Gruppe 17 VBM 0.48.17.9
779 Kasper Rasmussen  København S. 10,1 km Gruppe 17 1.14.21.2
721 Daniel Christian Androsov  Strøby 10,1 km Gruppe 17 1.14.22.0
827 Torben Juul Nielsen  Vordingborg 10,1 km Gruppe 18 NB/Viking 0.37.03.4
832 Christian Salling  Køge 10,1 km Gruppe 18 Køge Trimteam 2000 0.38.29.2
822 Jacob Arendt  Valløby 10,1 km Gruppe 18 VBM 0.41.44.5
734 Søren Boserup  10,1 km Gruppe 18 vbm 0.44.08.4
854 Lars Norddal  Klippinge 10,1 km Gruppe 18 Stevns Løbeklub 0.45.57.9
714 Michael Bang Jacobsen  10,1 km Gruppe 18 Novo Nordisk 0.48.05.2
835 Thorbjørn Guttesen  Hårlev 10,1 km Gruppe 18 Hårlev Løb 0.50.38.4
789 Thomas Nygaard Jensen  Hårlev 10,1 km Gruppe 18 0.52.32.6
707 Anders Jespersen  10,1 km Gruppe 19 Novo Nordisk 0.41.15.6
801 Torben Klindt  10,1 km Gruppe 19 Køge Atletik 0.43.50.3
706 Michael Pilgård Andersen  10,1 km Gruppe 19 Novo Nordisk 0.45.04.2
842 Karsten Andersen  Rødvig 10,1 km Gruppe 19 Stevns Løbeklub 0.50.03.9
739 Klaus Wichmann Jørgensen  10,1 km Gruppe 19 VBM 0.50.12.1
802 Patrick Delpierre  10,1 km Gruppe 19 Køge Atletik 0.50.38.7
713 Jens Christian Moestrup  10,1 km Gruppe 19 Novo Nordisk 0.50.45.2
803 Jesper Larsen  10,1 km Gruppe 19 Køge Atletik 0.56.18.7
850 Jesper From  Haslev 10,1 km Gruppe 19 0.57.34.9
754 Jørn Werngreen  10,1 km Gruppe 19 VBM 0.58.40.8
748 Michael Vestergård  10,1 km Gruppe 20 VBM 0.43.35.4
783 Niels Jespersen  Frederiksberg C.    10,1 km Gruppe 20 0.54.17.5
793 Kjeld-Ole Munk  Greve 10,1 km Gruppe 20 0.54.28.0
760 Benthe L. Nielsen  PW Gruppe 25 VBM 0.44.24.3
797 Ellen Nielsen  PW Gruppe 25 Køge Atletik 0.48.36.7
799 Karina Sørensen  PW Gruppe 25 Køge Atletik 0.48.37.0
763 Lis Madsen  PW Gruppe 25 VBM 0.56.07.9
815 Michael Østergaard  Albertslund PW Gruppe 26 Jyllinge Løbeklub 0.26.22.0
702 Jacob Pondal  St. Tårnby PW Gruppe 26 0.41.02.4
LØBERE
Nummer Navn Tid
35 Anne Fabricius  0.28.37.1
599 Karina Berner  0.29.01.3
527 Fie Panduro  0.31.25.3
50 Lykke Outzen  0.33.58.9
136 Lise Mollerup  0.34.03.7
602 Hannah Bergström  0.34.34.4
434 Lene Striboldt  0.34.35.3
574 Liselotte Schougaad  0.35.09.2
70 Signe Assum  0.36.43.3
581 Malene Remien  0.36.43.7
423 Charlotte Rasmussen  0.37.18.7
218 Maria Kollberg - SK  0.37.23.5
498 Maria Ellekær  0.37.43.6
412 Line Karlshøj Hansen  0.37.49.7
40 Mette Blume Jakobsen  0.37.50.8
220 Tina Gylling - SK  0.37.59.4
440 Camilla Thrysøe Pedersen  0.38.07.8
541 Vinja Finderup  0.38.28.2
126 Maria Møller Jensen  0.38.31.1
446 Emilie Nielsen  0.38.31.4
351 Annette Haastrup Damgaard  0.38.43.2
54 Tanja Wichmann  0.38.58.9
578 Bodil Kongsfort Kristiansen  0.39.05.3
132 Christina Nielsen  0.39.05.7
510 Mariah Wiebach  0.39.11.5
102 Sara Wester  0.39.13.0
597 Tove Jensen  0.39.23.3
252 Dorthe Ibsen - SK  0.39.27.0
43 Louise Haugaard  0.39.42.5
594 Jani Madsen  0.39.43.8
554 Pia Sommer Hauge  0.39.46.9
450 Agnethe Christensen  0.39.50.4
394 Puk Sylvander  0.39.55.1
449 Pia Christensen  0.40.01.1
108 Lena Vestbjerg  0.40.07.0
135 Annette K. Otzen  0.40.14.4
130 Marianne Svendsen  0.40.28.6
587 Freja Olsgaard  0.40.35.8
127 Mette Carr  0.40.44.4
4 Anja Borre  0.40.52.8
569 Neel Jansen  0.40.56.6
58 Mie Jakobsen  0.41.13.4
561 Signe Rubenhagen  0.41.13.7
203 Randi Pedersen  0.41.17.9
452 Melissa Ritter  0.41.33.1
27 Lise Espersen  0.41.35.2
241 Diana Nielsen - SK  0.41.38.6
511 Kathrine Ankerstjerne  0.41.41.2
7 Jane Hvergel Kryger  0.41.43.3
71 Isabell Assum  0.41.45.2
469 Malene Rosenkrantz  0.41.48.1
475 Line Endrup  0.41.55.8
179 Bolette Linding Nielsen  0.42.03.8
325 Gerd - SK  0.42.11.4
118 Lindha Reeder  0.42.17.3
242 Pia - SK  0.42.26.7
441 Lisbeth Larsen  0.42.31.2
219 Camilla Wandall - SK  0.42.36.1
472 Ann Skoubo Petersen  0.42.42.2
99 Lene Brandt  0.42.51.4
60 Kate Terese Knudsen  0.42.52.3
505 Charlotte Høj  0.42.52.3
33 Anne Sofie Bay-Jørgensen  0.43.00.3
254 Ester Nielsen - SK  0.43.03.0
491 Sarah Driberg  0.43.03.8
456 Birthe Ruberg Pedersen  0.43.08.4
471 Line Albrechtsen  0.43.11.3
1 Menna Hansen  0.43.11.6
559 Jette Wegger  0.43.18.7
470 Jeanette Vive  0.43.27.7
461 Birgit Berner  0.43.47.3
598 Line C. Petersen  0.43.49.5
148 Pia Bille Munk  0.43.49.9
111 Dorthe Evald  0.44.07.7
234 Anne Mette Mortensen - SK  0.44.13.7
447 Sara Bertelsen  0.44.34.2
451 Lone Etbøl  0.44.57.2
222 Christina Giorgio - SK  0.44.58.4
555 Salli Snedker Møller  0.44.59.9
379 Mette Büker  0.45.02.3
310 Randi Christiansen - SK  0.45.02.9
157 Dorthe Godtfredsen  0.45.04.2
508 Janna Schiøtt  0.45.10.0
611 Ea Lund  0.45.10.1
439 Jane Calundann  0.45.13.4
195 Henriette Birch Schlichter  0.45.19.8
194 Dorthe Schlichter  0.45.20.2
202 Lone Hansen  0.45.28.3
481 Stine Grønn  0.45.31.8
482 Keirsten Grønn  0.45.32.2
312 Anita Bager - SK  0.45.41.5
503 Susanne Svane  0.46.11.2
518 Sacha Hansen  0.46.18.5
588 Marianne Olsgaard  0.46.31.1
129 Susanne Petersen  0.46.36.6
528 Marina Gregersen  0.46.41.9
331 Christina Christensen - SK  0.46.43.9
178 Gitte Christiansen  0.46.44.3
62 Signe Steen Larsen  0.46.49.6
61 Malene Aagaard   0.46.50.1
110 Mette Fruergaard  0.46.56.0
189 Rikke Krarup  0.47.04.3
36 Susanne Hansen  0.47.11.4
223 Charlotte Leiton - SK  0.47.14.5
45 Sandie Petersen  0.47.14.7
603 Camilla Veng  0.47.17.7
421 Stine Rasmussen  0.47.18.3
138 Else-Marie Kristoffersen  0.47.21.5
207 Bolette Juul Jensen  0.47.23.4
49 Karina Vagner  0.47.27.7
206 Susan Kongstad  0.47.33.4
582 Charlotte Henker  0.47.38.0
149 Lene Hansen  0.47.40.3
463 Susanne Ovesen  0.47.42.2
591 Heidi Nielsen  0.47.52.6
22 Inge Meilbak  0.47.58.1
428 Birthe Rasmussen  0.47.58.4
163 Mette Backs  0.48.05.1
162 Gitte Sander Holm  0.48.05.6
352 Mia Kokfeldt  0.48.08.8
514 Pernille Pokia   0.48.12.1
509 Henriette Worsø  0.48.12.9
196 Karina Holm Jensen  0.48.32.3
191 Kirsten G. Larsen  0.48.33.5
89 Mia Borch  0.48.36.1
122 Line Olsen  0.48.42.6
556 Bente Frederiksen  0.48.42.9
96 Inger Larsen  0.48.45.9
20 Helle Ørum Madsen  0.48.47.3
466 Susanne Møller Nielsen  0.48.53.8
109 Dorthe E. Nørgaard  0.48.54.9
30 Karen Rej  0.48.55.3
311 Louise Pedersen - SK  0.49.02.7
177 Laura Stenkilde  0.49.13.3
176 Stina Lund Jensen  0.49.14.2
507 Kristina Koziara  0.49.14.6
329 Mette Jensen - SK  0.49.16.8
332 Rikke Nielsen - SK  0.49.17.7
565 Lise Orthmann  0.49.18.9
405 Malene Richardt  0.49.21.2
401 Jette Tuborg  0.49.33.5
468 Maria Holtze Kryger  0.49.38.9
467 Birgit Kryger  0.49.39.7
29 Charlotte Sperger  0.49.57.4
411 Helle Nielsen  0.49.57.8
260 Sofie - SK  0.50.00.0
140 Susanne Reese  0.50.03.5
141 Kia Andersen  0.50.09.1
353 Bettina Sofie Laursen  0.50.11.8
255 Margit Lippert - SK  0.50.12.3
44 Heidi Petersen  0.50.18.0
365 Kirsten Henriksen  0.50.31.5
546 Hanne Harvig  0.50.47.1
187 Ina Buch  0.51.02.9
426 Susanne Egede Jensen  0.51.09.9
419 Gitte Midtgaard  0.51.11.0
563 Elaine Jensen  0.51.25.7
562 Isabel Drejer Jensen  0.51.26.2
564 Nicoline Orthmann  0.51.26.5
173 Marianne Skovengaard  0.51.27.1
517 Pia Kjærsgaard  0.51.33.6
161 Helle Thomsen  0.51.57.7
422 Nan Thiesem  0.52.07.2
448 Lissi Terkildsen  0.52.24.8
261 Karin - SK  0.52.27.4
410 Randi Haagensen  0.52.29.3
201 Jeanette Ohm Rousing  0.52.31.1
499 Trine Larsen  0.52.31.4
424 Helene Brangstrup  0.52.35.6
429 Ann Lund  0.52.36.8
139 Erika Zing  0.52.37.5
425 Marianne S. Mathiasen  0.52.39.8
420 Birgit Andersen  0.52.41.7
306 Karen Bernholm - SK  0.52.44.0
580 Lenette Andersen  0.52.46.5
480 Birthe Jenstensen  0.52.46.8
547 Maja Birkholm  0.53.28.8
199 Linda Kornby  0.53.30.7
500 Line Joy Rudbæk  0.53.55.3
502 Maria Bergmann Scheuer  0.53.56.0
501 Michella Grube Sørensen  0.53.56.6
197 Lise Rasmussen  0.54.00.4
513 Randi Bjærg  0.54.00.8
63 Bethina Gande  0.54.07.2
577 Gwladys Jensen  0.54.17.9
402 Dorte Lindegaard  0.54.24.3
515 Karina Nielsen  0.54.25.2
100 Lone Nørtoft Stenholm  0.54.30.2
396 Lisa Sølling  0.54.34.8
48 Dorte Gagner  0.54.36.3
47 Glennie Jensen  0.54.48.4
156 Lone Christoffersen  0.54.50.6
416 Lis Sørensen  0.55.18.6
442 Julie Grøndahl  0.55.23.4
443 Solveig Grøndahl  0.55.25.7
184 Kamilla Due  0.55.25.8
465 Birgit Kristiansen  0.55.25.8
186 Mia Hedegaard  0.55.26.5
185 Stine Pedersen  0.55.49.3
506 Carina Hansen  0.56.05.7
97 Birgit Swartz  0.56.08.7
131 Vivi Jacobsen  0.56.10.6
458 Rita Gandløse  0.56.15.8
330 Tanja Sommer - SK  0.56.24.9
112 Louise Klein  0.57.38.1
586 Birthe Kühle  0.58.51.1
53 Katarina Funch  0.58.53.9
101 Linda Andrack  0.59.13.5
529 Tina Hansen  1.02.22.2
86 Gitte Andersen  1.02.47.9
359 Ulla Petersen  1.05.25.3
360 Janni Andersen  1.06.10.8
46 Mie Thomsen  1.06.11.4
142 Mette Bakkegaard Rensgaard  1.06.35.9
413 Janne Olsen  1.14.13.0
120 Louisa Mure  1.14.18.5
52 Kit Jensen  1.15.36.1
212 Anne-Mette Pedersen  1.16.31.1
293 Tine - SK  1.16.59.7
292 Jane - SK  1.17.00.9
204 Pernille Ellinghart  1.18.39.5
150 Anni Antonsen  1.18.41.5
354 Lise Pedersen  1.18.41.7
253 Berit Petersen  1.20.24.9
256 Lisa Svendson  1.20.42.6
313 Lotte Patheier - SK  1.21.54.8
326 Line - SK  1.21.56.6
568 Betina Gjedsted  1.22.15.8
145 Henriette Skibsted  1.24.15.7
146 Anje Kolmos  1.24.18.8
479 Annelise (Lis) Kruse  1.25.26.1
483 Henriette Jensen  1.27.19.3
95 Bodil Hansen  1.27.22.7
504 Bente Bernholm  1.28.26.4
172 Doris Larsen  1.28.37.7
123 Lone Kristensen  1.28.56.9
294 Mari-Ann Pedersen - SK  1.30.31.7
GÅENDE    
Nummer Navn Tid
65 Anne Francois Jørgensen  0.52.08.9
125 Heidi Durin  0.54.35.6
84 Kirsten Raabjerg Horsted  0.54.42.2
542 Malene Broesgård  0.55.11.5
545 Gitte Jensen  0.56.38.9
543 Anne Mette Hansen  0.58.51.3
66 Kirsten Kærdal Berg  0.58.58.2
579 Birgitte Thomsen Vølund  0.59.41.2
544 Jytte Andersen  1.00.00.9
407 Elsebeth Hjelm Lindstrøm  1.00.21.8
406 Marianne Pedersen  1.02.21.6
573 Nadia Kiel Thomsen  1.03.21.9
572 Lone Wøldike  1.03.48.0
342 Bente Olsen - SK  1.03.48.3
548 Helle Vilstrup  1.03.52.2
549 Tina Turk  1.05.17.7
174 Lotte Lunddahl  1.05.18.6
28 Ebba Gliekstadt  1.05.24.7
23 Alice Lundgren  1.05.24.9
415 Else-Marie Simonsen  1.07.01.9
457 Dorthe K. Jensen  1.07.44.4
462 Dorthe K. Christiansen  1.07.45.1
273 Birthe Olsen - SK  1.07.45.4
55 Nina Andersen  1.07.46.6
522 Betina Winther  1.07.47.3
391 Irene Hedegaard  1.08.09.2
392 Birthe Marie Vedsmand  1.08.27.3
159 Pernille Hansen  1.08.43.3
158 Rikke Hansen  1.08.43.8
167 Rikke Dal Svenningsen  1.09.11.4
137 Janni Kuske  1.09.12.4
227 Ulla Larsen - SK  1.09.12.8
404 Birthe Jensen  1.09.28.9
403 Lizzie Bredvig  1.09.29.2
427 Lene Jørgensen  1.10.15.7
143 Mariannne Madsen  1.10.16.0
144 Tove Jensen  1.10.16.8
175 Else Christensen  1.10.17.5
24 Lisser Rishøj  1.10.17.6
575 Mette Jensen  1.10.25.3
245 Annette W. - SK  1.10.25.6
251 Maja - SK  1.10.39.9
272 Mette Hovby - SK  1.10.42.3
437 Jette Normann  1.10.42.7
438 Lissi Risager  1.10.43.3
240 Margithe Johnson - SK  1.11.30.5
388 Jeanette Wanell  1.11.30.8
558 Anne-Marie Møller  1.11.36.6
190 Charlotte Juhl Christensen  1.11.38.4
393 Lisette Jensen  1.11.47.0
604 Malene Varnaa  1.11.48.7
464 Mette T.Jensen  1.11.49.3
383 Jette Bo Pedersen  1.12.17.9
117 Dorte Winter  1.12.18.4
576 Elna Jensen  1.12.19.7
478 Bodil Rasmussen  1.12.20.8
476 Anne Mette Olesen  1.12.26.8
166 Lena Andersen  1.12.34.2
6 Sonja Andersen  1.12.35.4
386 Herdis Dahlstrup  1.12.39.1
181 Karina Ibenholt Sørensen  1.12.48.7
385 Rita Dauche  1.12.49.2
164 Ellen Margrethe Nielsen  1.12.49.7
520 Susanne Sjøgren  1.12.49.9
521 Mia Olesen  1.12.50.2
275 Rebecca Hansen - SK  1.13.01.4
535 Sussi Glindvad Kristensen  1.13.01.7
534 Camilla Sander  1.13.08.6
217 Anni Kofod  1.13.09.4
431 Susan Bladt  1.13.09.7
119 Thao Thi Lan  1.13.14.8
21 Linda Larsen  1.13.28.6
116 Lene Palsgreen  1.13.30.0
10 Sonja Holck  1.13.30.9
11 Lis Nielsen  1.13.50.4
12 Anita Jespersen  1.13.53.6
249 Maybrit - SK  1.13.54.0
244 Heidi - SK  1.13.54.4
31 Birgit Jensen  1.14.05.6
57 Lene V. Kruse  1.14.06.7
237 Helle Spangenberg - SK  1.14.13.7
56 Mille V. Kruse  1.14.14.1
414 Gerda Nielsen  1.14.17.4
67 Jette Enager  1.14.18.9
134 Jytte Petersen  1.14.34.1
133 Inge Christensen  1.14.34.4
362 Anette Ladager  1.14.36.0
363 Helle Marcussen  1.14.36.2
361 Hanne Olsen  1.14.39.3
225 Maud Jensen - SK  1.14.39.8
232 Marianne - SK  1.14.40.4
435 Inga Alsing  1.15.09.8
113 Joan Saxtorff  1.15.10.5
114 Nanna Saxtorff  1.15.17.5
436 Evily Belza  1.15.20.5
345 Lotte Hagner - SK  1.15.20.9
319 Jonna Christensen - SK  1.15.23.5
315 Anita Larsen - SK  1.15.33.9
308 Denni Pedersen - SK  1.15.36.3
210 Lena Nielsen  1.15.50.6
211 Lene Jensen  1.15.59.8
266 Fie - SK  1.16.08.8
265 Maja - SK  1.16.14.8
488 Nina Larsen  1.16.15.6
213 Dorthe Borup Jørgensen  1.16.16.4
486 Susanne Gandløse  1.16.17.4
487 Anne-Mette Niemann  1.16.17.9
489 Hanne Østergaard  1.16.23.6
390 Majbritt Straarup  1.16.24.1
387 Lis Petersen  1.16.24.7
490 Jytte Jensen  1.16.25.6
384 Inge Flex  1.16.25.7
215 Marianne Dyving  1.16.25.8
216 Else Marie Hansen  1.16.26.3
247 Randi - SK  1.16.26.7
271 Tanja Clausen - SK  1.16.29.4
208 Bodeil Nielsen  1.16.29.8
209 Alice Sejerskilde  1.16.30.8
214 Lotte Jacobsen  1.16.36.0
320 Mette Jensen - SK  1.16.36.1
316 Lis Pedersen - SK  1.16.59.3
78 Susanne Bach  1.17.01.2
83 Kirsten Larsen  1.17.06.2
369 Malene Nielsen  1.17.06.3
370 Søs Pedersen  1.17.08.3
368 Carina Pedersen  1.17.08.4
248 Svitlana - SK  1.17.08.5
243 Margit - SK  1.17.14.9
42 Anne-Birthe Linbrecht  1.17.16.1
38 Karina Møgelgaard Christensen  1.17.32.5
41 Marie Hansen  1.17.32.6
39 Helle Andersen  1.17.33.2
37 Laila Andersen  1.17.34.4
382 Natasja Ulrich  1.17.34.8
389 Annette Vestergaard  1.17.38.2
584 Trine Meusling  1.17.38.3
583 Margrethe Christiansen  1.17.39.8
168 Lone Dal Pedersen  1.17.40.6
585 Christina Frost Larsen  1.17.40.6
532 Mia Lund  1.17.43.9
160 Bodil Hansen  1.17.44.2
601 Heidi Ossipoff  1.17.56.2
3 Irene Woer  1.18.03.8
340 Anette Christensen - SK  1.18.13.8
338 Conni Andreasson - SK  1.18.16.8
399 Monica Høvil Johansen  1.18.17.4
400 Vinni Hansen  1.18.18.5
398 Joan Merete Nielsen  1.18.19.3
169 Maja Gromada  1.18.20.6
85 Vicki Stevold  1.18.25.6
79 Linda Nielsen  1.18.28.2
81 Charlotte Grønn  1.18.28.2
596 Lizette Lilleskov Laugesen  1.18.28.7
453 Hanne Lund Larsen  1.18.30.5
87 Gitte Voss  1.18.33.2
82 Sanne Borring Lentz  1.18.35.9
364 Lis Adriansen  1.18.36.1
25 Jette Hansen  1.18.36.7
26 Gitte Hansen  1.18.37.7
68 Sabine H. Nielsen  1.18.37.8
69 Betina Rahbek Jensen  1.18.39.2
8 Anita Iversen  1.18.40.0
9 Vivi Højegaard  1.18.41.4
182 Bente Mehrenst Rimdal  1.18.56.4
301 Anne - SK  1.18.56.9
269 Ritva - SK  1.19.24.9
51 Inger Thimgaard  1.19.25.5
5 Jette Nielsen  1.19.34.5
540 Monica Majken Morck Hansen  1.19.35.0
537 Heidi Brønnum Hansen  1.19.54.4
536 Randi Dalberg Christophersen  1.19.56.4
539 Katarzyna Maciocha  1.20.18.7
538 Birthe Hover Schmidt  1.20.19.2
322 Pia Jensen - SK  1.20.42.6
277 Berit - SK  1.20.43.0
274 Lissi Jensen - SK  1.21.02.5
323 Anna Marcenick - SK  1.21.03.1
17 Tatjana Gall  1.21.03.3
14 Linnea Gall  1.21.07.6
333 Linda Wennecke - SK  1.21.08.1
334 Lone Vognsen - SK  1.21.08.4
335 Anne-Grethe Hansen - SK  1.21.11.3
343 Anja Christensen - SK  1.21.15.2
337 Karina Fahnø - SK  1.21.15.7
235 Karina Johansen  1.21.16.7
309 Bettina R. - SK  1.21.17.6
318 Yvonne Hansen - SK  1.21.17.6
278 Tony - SK  1.21.18.5
270 Sma - SK  1.21.26.0
238 Carita Brion - SK  1.21.35.6
239 Annette Hemmingsen  1.21.35.9
205 Louise Hemmingsen  1.21.37.7
516 Malene Løje  1.21.37.8
523 Helle Nørgaard  1.21.43.7
74 Tina Dreyer Larsen  1.21.44.1
75 Anne-Mette Simonsen  1.21.51.3
328 Lotte- SK  1.21.51.4
317 Katrin Andersen - SK  1.21.53.6
485 Vibeke Hansen  1.21.55.2
484 Annette Thun  1.21.56.0
327 Anne - SK  1.21.58.2
230 Merete Brandbyge - SK  1.21.58.3
228 Anja Rasmussen - SK  1.21.58.9
296 Lena - SK  1.21.59.4
300 Lone - SK  1.22.08.4
566 Julie Gjedsted  1.22.08.6
567 Ann-Marie Andersen  1.22.11.4
304 Gitte - SK  1.22.11.8
295 Kristina - SK  1.22.15.5
121 Malene Brochorst  1.22.16.3
229 Jeanette Hampen - SK  1.22.30.9
73 Annette Tornqvist  1.22.41.5
72 Mette Nielsen  1.23.03.5
76 Charlotte Nielsen  1.23.04.2
373 Linda Askkjer  1.23.04.9
372 Line Sloth  1.23.15.5
344 Anne Ottesen - SK  1.23.16.3
375 Tina Steinmann  1.23.16.3
147 Hanne Frahm  1.23.50.1
378 Rita Nielsen  1.24.18.8
377 Irene Larsen  1.24.19.0
595 Vibeke Liliekvist  1.24.19.8
473 Susan Larsen  1.24.20.2
474 Pia Olsen  1.24.23.3
282 Jane Dehn - SK  1.24.24.3
285 Louise Nielsen - SK  1.24.25.3
531 Mette Nyboe Olsen  1.24.25.4
530 Pernille Lykkebo  1.24.38.1
371 Susanne Hansen  1.24.38.4
374 Ghita Illum Wallin  1.25.18.5
459 Gitte Pedersen  1.25.18.9
600 Henriette Bøgeskov  1.25.20.7
94 Karen Sørner  1.25.21.1
350 Charlotte Christoffersen  1.25.21.5
98 Cita Birlund  1.25.22.7
376 Tenna Løkke Olsen  1.25.22.8
552 Christina Sonne  1.25.23.1
550 Gudrun Hedinsdottir  1.25.23.4
553 Pernille Nyboe  1.25.24.0
551 Sunneva Pedersen  1.25.24.9
477 Marianne Petersen  1.25.25.0
358 Helle Vinstrand  1.25.31.7
460 Susan Carlsen  1.25.32.6
321 Birthe Bech - SK  1.26.22.6
287 Pia Hansen - SK  1.26.48.9
314 Britt Dernoff - SK  1.26.49.0
15 Majse Gall  1.26.51.4
200 Lis Kramm  1.26.51.4
16 Charlotte Christiansen  1.26.51.8
246 Mie S. - SK  1.27.03.4
557 Birthe Pedersen  1.27.04.1
171 Mie Busk  1.27.13.2
198 Kirsten Hansen  1.27.18.8
224 Tania Bille - SK  1.27.20.9
233 Susan - SK  1.27.21.7
91 Mai-Britt Michaelsen  1.27.22.8
192 Tina Davidsen  1.27.25.7
153 Christina Svendsen  1.27.26.0
151 Charlotte Olsen  1.27.26.6
336 Jette Olsen - SK  1.27.38.8
152 Maria Svendsen  1.27.39.2
257 Mukda Jakobsen - SK  1.27.42.7
324 Bettina Jensen - SK  1.27.46.9
258 Susanne Hansen - SK  1.27.54.9
357 Lena Andersen  1.27.57.7
356 Lisbeth Madsen  1.27.59.0
495 Lis Jensen  1.28.10.0
494 Irene Nielsen  1.28.10.6
493 Louise Lausen  1.28.23.3
492 Vicky Andersen  1.28.23.4
571 Ulla Ferdrup  1.28.25.8
593 Jette Nielsen  1.28.38.2
589 Helena Clausen  1.28.38.7
432 Birgit Phillipsen  1.28.39.2
380 Krista Amdi Clausen  1.28.39.9
525 Jytte Bjerggaard  1.28.41.2
524 Grete Hansen  1.28.41.4
281 Jeanette Nielsen - SK  1.28.41.7
283 Jennifer Thulstrup - SK  1.28.49.1
284 Lene Hansen - SK  1.28.50.0
115 Anette Lange  1.28.57.8
124 Tine Pedersen  1.28.58.0
298 Helle - SK  1.29.02.7
302 Linette - SK  1.29.04.0
107 Kirsten Pedersen  1.29.04.9
193 Ingrid Andersen  1.29.30.0
307 Birgitte Schmidt - SK  1.29.32.8
346 Anne-Marie Thøgersen - SK  1.30.30.9
299 Birthe - SK  1.30.31.3
497 Laura Liv Bjørnskou Hedeman  1.34.12.9
418 Clara Hansen  1.34.13.7
496 Lone Bjørnskou Hedeman  1.34.33.2
417 Pia Hansen  1.34.33.6
366 Karin Østerby  1.35.21.8
395 Pia Jørgensen  1.35.22.8
367 Anne Margrethe Sørensen  1.35.24.3
104 Christine Jensen  1.35.24.9
103 Jonna Jensen  1.35.25.6
105 Rebecca Mølholm Jensen  1.35.26.2
106 Gerda Iversen  1.35.26.6
355 Kirsten Andersen  1.35.31.6
433 Ulla Jensen  1.35.32.8
339 Unn Olsen - SK  1.36.02.8
409 Annette Borreschmidt  1.38.25.9
570 Anne-Grete N. Hansen  1.38.27.1
444 Ilse Pedersen  1.38.30.2
408 Inge Nielsen  1.38.30.7
 
NR. Navn Adresse Bane Gruppe Klub Tid
1150 Daniel Egekær Køge 2 km Gruppe 1 0.08.57.0
977 Lucas Erlingsen 2 km Gruppe 1 VBM 0.10.23.1
983 Nikolaj Møller 2 km Gruppe 1 VBM 0.11.05.0
995 Gustav Øllegaard Valløby 2 km Gruppe 1 0.11.59.6
989 Frederikke Olsen 2 km Gruppe 1 0.15.29.4
1157 William Mayland Næstved 2 km Gruppe 1 0.16.17.9
991 Mads Laursen Valløby 2 km Gruppe 1 0.16.22.0
1155 Emil Søgaard Næstved 2 km Gruppe 1 0.16.56.8
980 Emma Meilbak 2 km Gruppe 2 VBM 0.10.37.6
1154 Emilie Anemone Kofod Køge 2 km Gruppe 2 0.12.04.9
999 Sofie Kokfelt Funder Køge 2 km Gruppe 2 0.12.30.6
992 Silje C. Hedstrøm Hårlev 2 km Gruppe 2 Hårlev Løb 0.12.38.2
979 Selma Sparvath 2 km Gruppe 2 VBM 0.13.45.9
978 Andre Sparvath 2 km Gruppe 2 VBM 0.13.46.3
998 Amalie Steen Andersen St.Heddinge 2 km Gruppe 2 Stevns Løbeklub 0.14.53.4
982 Anna Møller 2 km Gruppe 2 VBM 0.15.01.8
981 Matilde Meilbak 2 km Gruppe 2 VBM 0.15.27.6
1158 Sophia Romme Næstved 2 km Gruppe 2 0.16.34.3
988 Nikoline Olsen 2 km Gruppe 2 0.17.44.4
986 Marie-Louise Bjørn-Lundberg 2 km Gruppe 2 0.18.03.4
994 Magnus Hedstrøm Hårlev 2 km Gruppe 3 Hårlev Løb 0.08.16.0
993 Jonas D. Nielsen Hårlev 2 km Gruppe 3 Hårlev Løb 0.08.22.5
985 William Boserup 2 km Gruppe 3 VBM 0.08.33.0
1000 Christian Kokfelt Funder Køge 2 km Gruppe 3 0.09.30.2
1151 David Klausen Valløby 2 km Gruppe 3 0.10.28.5
1159 Alexander Mayland Næstved 2 km Gruppe 3 0.11.08.5
1148 Jakob Egekaer Valløby 2 km Gruppe 3 0.11.25.6
990 William Laursen Valløby 2 km Gruppe 3 0.11.54.0
1152 Noah M. Wallas 2 km Gruppe 3 Run4All 0.13.56.6
996 Gustav  Valløby 2 km Gruppe 3 0.14.21.7
1156 Victoria Mayland Næstved 2 km Gruppe 4 0.11.07.7
1149 Augusta Thomsen Køge 2 km Gruppe 4 0.12.29.4
1153 Alberte M. Raun 2 km Gruppe 4 Run 4all 0.13.57.1
997 Ingrid Buch Valløby 2 km Gruppe 4 0.14.18.5
984 Silvia Adriansen 2 km Gruppe 4 VBM 0.15.03.8
   
Nr. Navn Adresse Køn Bane Gruppe Klub Tid
865 Hannah M. Bergstrøm  Klippinge Kvinde 5,5 km Gruppe 01 0.25.46.5
826 Sarah Boserup  Kvinde 5,5 km Gruppe 01 VBM 0.33.28.0
869 Anders Juul Ellehauge  Vordingborg Mand 5,5 km Gruppe 01 0.34.51.0
834 Ida Hartmann Nielsen  Herfølge Kvinde 5,5 km Gruppe 01 0.39.28.2
866 Ida Krogsgaard  Hårlev Kvinde 5,5 km Gruppe 01 Årlev Løbeklub 0.49.24.6
878 Anika Norddal Laursen  Klippinge Kvinde 5,5 km Gruppe 02 Stevns Løbeklub 0.29.25.6
845 Nina Steen Andersen  St.Heddinge Kvinde 5,5 km Gruppe 02 Stevns Løbeklub 0.29.29.9
871 Philip   Næstved Mand 5,5 km Gruppe 03 0.41.29.5
864 Terese Romme Rasmussen  Næstved Kvinde 5,5 km Gruppe 04 0.27.04.8
773 Sarah Nielsen  Kvinde 5,5 km Gruppe 04 Køge Gym. 0.27.39.6
762 Caroline Berendt Andersen  Kvinde 5,5 km Gruppe 04 Køge Gym. 0.28.04.6
764 Annika Slothuus Høj  Kvinde 5,5 km Gruppe 04 Køge Gym. 0.30.10.5
727 Salli Snedker-Møller  Hårlev Kvinde 5,5 km Gruppe 04 0.32.01.8
859 Simone Ellebæk  Kbhvn S Kvinde 5,5 km Gruppe 04 0.33.14.4
861 Alba Thea Solgaard  Køge Kvinde 5,5 km Gruppe 04 0.35.52.4
772 Sarah Engelbrecht Hansen  Kvinde 5,5 km Gruppe 04 Køge Gym. 0.36.13.9
770 Nanna Hartvig Jensen  Kvinde 5,5 km Gruppe 04 Køge Gym. 0.36.15.8
763 Caroline Jensen  Kvinde 5,5 km Gruppe 04 Køge Gym. 0.40.38.5
906 Karoline S. Brinch  Holte Kvinde 5,5 km Gruppe 05 Moges Diciple 0.22.15.5
894 Nanna Rassov Carlson  Helsinge Kvinde 5,5 km Gruppe 05 0.25.05.9
900 Camilla Bagge  Køge Kvinde 5,5 km Gruppe 05 0.29.24.1
737 Dorthe Richards  Solrød Strand Kvinde 5,5 km Gruppe 05 0.30.10.1
910 Stine Hildebrandt  Strøby Kvinde 5,5 km Gruppe 05 0.32.21.5
775 Marie Eiland  Kvinde 5,5 km Gruppe 05 Køge Gym. 0.32.30.9
831 Henriette Joost  Kvinde 5,5 km Gruppe 05 0.38.54.7
833 Helle Nielsen  Herfølge Kvinde 5,5 km Gruppe 05 0.39.29.2
872 Britt Søholt  Næstved Kvinde 5,5 km Gruppe 05 0.41.35.6
759 Laila Orloff  Køge Kvinde 5,5 km Gruppe 06 Køge Atletik 0.29.41.5
880 Hanne Hjorth  Rødvig Kvinde 5,5 km Gruppe 06 Rødvig Løbeklub 0.29.43.2
814 Anne Sofie Bay-Jørgensen  Kvinde 5,5 km Gruppe 06 VBM 0.30.15.1
816 Karin Maria Larsen  Kvinde 5,5 km Gruppe 06 VBM 0.33.19.2
822 Susanne Hansen  Kvinde 5,5 km Gruppe 06 VBM 0.33.22.6
896 Pernille Gindrup  Virum Kvinde 5,5 km Gruppe 06 0.33.28.5
922 Tina Larsen  Hårlev Kvinde 5,5 km Gruppe 06 0.36.04.3
809 Kirsten Henriksen  Kvinde 5,5 km Gruppe 06 VBM 0.36.15.2
824 Dorthe L. Kelsen  Kvinde 5,5 km Gruppe 06 VBM 0.42.15.6
732 Karin Jørgensen  Haslev Kvinde 5,5 km Gruppe 06 0.43.00.5
867 Gitte Jensen  Hårlev Kvinde 5,5 km Gruppe 06 Hårlev Løbeklub 0.49.27.1
757 Toni Harboe Johansen  Køge Kvinde 5,5 km Gruppe 07 Køge Atletik 0.30.00.7
803 Birgit Berner  Kvinde 5,5 km Gruppe 07 VBM 0.30.48.7
776 Hanne Sparholt Jørgensen  Kvinde 5,5 km Gruppe 07 Køge Gym. 0.32.37.0
799 Kirsten Lech Rasmussen  Kvinde 5,5 km Gruppe 07 VBM 0.34.02.4
797 Inge Meilbak  Kvinde 5,5 km Gruppe 07 VBM 0.34.38.6
734 Anne Bengtsson  København NV Kvinde 5,5 km Gruppe 07 0.35.20.3
876 Susanne Egelund  St. Heddinge Kvinde 5,5 km Gruppe 07 0.36.23.3
731 Linda Kornby  Køge Kvinde 5,5 km Gruppe 07 0.39.35.4
815 Birte Kühle  Kvinde 5,5 km Gruppe 07 VBM 0.41.16.7
903 Pelle O. Lambertsen  Rødvig Mand 5,5 km Gruppe 08 TTS 0.20.49.2
899 Mads Bagge  Køge Mand 5,5 km Gruppe 08 0.24.45.1
862 Sebastian Rasmussen  Kbhvn S Mand 5,5 km Gruppe 08 0.25.23.7
829 Oskar Joost  Mand 5,5 km Gruppe 08 0.25.51.1
771 Peter Lyster Ellermann  Mand 5,5 km Gruppe 08 Køge Gym. 0.26.39.1
828 Gustav Joost  Mand 5,5 km Gruppe 08 0.27.47.5
783 Morten Frederiksen  Mand 5,5 km Gruppe 08 VBM 0.28.52.0
863 Martin Larsen  Næstved Mand 5,5 km Gruppe 08 0.31.17.1
925 Rune H.  Køge Mand 5,5 km Gruppe 08 0.31.39.7
897 Jacob W. Hansen  Borup Mand 5,5 km Gruppe 08 0.38.09.2
917 Lars Hansen  Mand 5,5 km Gruppe 09 Run4All 0.19.39.6
823 Henrik Andreasen  Mand 5,5 km Gruppe 09 VBM 0.21.37.2
847 Nielse Hansen  Solrød Strand Mand 5,5 km Gruppe 09 0.23.12.8
849 Jesper Klausen  Valløby Mand 5,5 km Gruppe 09 0.24.20.2
745 Erik Olsen  Mand 5,5 km Gruppe 09 0.24.52.2
786 Torben Erlingsen  Mand PW Gruppe 09 VBM 0.27.09.3
873 Kim Hansen  Holmegaard Mand 5,5 km Gruppe 09 0.27.51.6
742 Claus Udengaard  Mand 5,5 km Gruppe 09 0.29.18.9
911 Ole Horsbøl  Strøby Mand 5,5 km Gruppe 09 0.29.26.6
921 Benny Jørgensen  Hårlev Mand 5,5 km Gruppe 09 0.40.34.9
907 Thomas Svendsen  Lynge Mand 5,5 km Gruppe 10 Mogens Diciple 0.21.21.8
721 Phillip Bøgh  Mand 5,5 km Gruppe 10 0.22.43.7
744 Jan Kokholm  Valløby Mand 5,5 km Gruppe 10 0.26.23.3
810 Karsten Kirkø  Mand 5,5 km Gruppe 10 VBM 0.28.05.8
885 Kim Holman  Haslev  aslev Mand 5,5 km Gruppe 10 0.29.53.4
892 Tonny Nissen  Fakse Mand 5,5 km Gruppe 10 FFT 0.30.00.4
774 Steen Ellemand Christensen  Mand 5,5 km Gruppe 10 Køge Gym. 0.30.11.1
730 Brian Westberg Olsen  Smørum Mand 5,5 km Gruppe 10 0.31.33.2
733 Steen Andersen  Haslev Mand 5,5 km Gruppe 10 0.32.20.5
800 Dan E. Nielsen  Mand 5,5 km Gruppe 10 VBM 0.32.29.7
728 Kim Johnny Hansen  Borup Mand 5,5 km Gruppe 10 0.32.38.1
830 Carsten Joost  Mand 5,5 km Gruppe 10 0.33.38.6
913 Amdi Maimann Olsen  Køge Mand 5,5 km Gruppe 10 0.35.43.2
879 Bruno M. Olsen  Rødvig Mand 5,5 km Gruppe 10 0.36.18.0
918 Henrik Wilcken  Valløby Mand 5,5 km Gruppe 10 0.37.24.4
821 Ole G. Thomsen  Mand 5,5 km Gruppe 11 VBM 0.25.19.4
813 Finn Bay-Jørgensen  Mand 5,5 km Gruppe 11 VBM 0.25.37.9
782 Palle Frederiksen  Mand 5,5 km Gruppe 11 VBM 0.26.28.0
838 Hans J. Knudsen  Mand 5,5 km Gruppe 11 VBM 0.28.44.4
753 Jørgen Christiansen  Køge Mand 5,5 km Gruppe 11 Køge Atletik 0.29.35.4
811 Jan Østerskov  Mand 5,5 km Gruppe 11 VBM 0.30.01.9
808 Erik Mortensen  Mand 5,5 km Gruppe 11 VBM 0.30.13.3
818 Jørgen Larsen  Mand 5,5 km Gruppe 11 VBM 0.30.23.3
729 Ole Braming Jørgensen  Hårlev Mand 5,5 km Gruppe 11 0.32.34.0
802 Erik Løvgreen Jensen  Mand 5,5 km Gruppe 11 VBM 0.32.49.2
798 Kurt Toft  Mand 5,5 km Gruppe 11 VBM 0.35.59.8
789 Hans Sode-Madsen  Mand 5,5 km Gruppe 11 VBM 0.37.06.6
919 Arne Markussen  Stenlille Mand 5,5 km Gruppe 11 0.41.26.9
850 Poul Jensen  St.Heddinge Mand 5,5 km Gruppe 11 0.45.54.4
748 Rasmus Pondal  Hårlev Mand 10,1 km Gruppe 12 0.48.29.2
857 Ida-Marie Marcusssen  Frederiksværk Kvinde 10,1 km Gruppe 13 NBRO Running 0.41.50.3
854 Johanna Paulsson  Kbhvn Ø Kvinde 10,1 km Gruppe 13 Mogens diciple 0.43.50.2
852 Vibeke Kofod  Køge Kvinde 10,1 km Gruppe 13 0.51.41.9
883 Malene Iversen  Haslev Kvinde 10,1 km Gruppe 13 0.53.14.6
841 Majken Hedstrøm  Hårlev Kvinde 10,1 km Gruppe 13 Hårlev Løb 0.54.07.1
836 Vinja Finderup  Hårlev Kvinde 10,1 km Gruppe 13 0.54.44.4
916 Freja Hansen  St.Heddinge Kvinde 10,1 km Gruppe 13 Stevns Løbeklub 0.55.29.9
790 Nina Sparvath  Kvinde 10,1 km Gruppe 13 VBM 0.58.36.1
750 Sidse Hansen  Køge Kvinde 10,1 km Gruppe 13 0.58.51.5
722 Annelene Maack  Solrød Strand Kvinde 10,1 km Gruppe 13 1.02.32.3
758 Lykke Outzen  Køge Kvinde 10,1 km Gruppe 14 Køge Atletik 0.45.27.1
848 Bettina Egekær  Valløby Kvinde 10,1 km Gruppe 14 0.53.00.0
915 Marie Kollberg  Hårlev Kvinde 10,1 km Gruppe 14 Hårlev Løb 0.58.46.5
912 Jane Jensen  Hårlev Kvinde 10,1 km Gruppe 14 Hårlev Løb 1.02.21.5
788 Karen Rej  Kvinde 10,1 km Gruppe 14 VBM 1.02.47.2
890 Rikke Guttesen  Hårlev Kvinde 10,1 km Gruppe 14 Hårlev Løb 1.05.55.4
923 Tina Jacobsen  Rødvig Kvinde 10,1 km Gruppe 15 Stevns løbeklub 0.45.54.9
875 Britta Hansen  Farum Kvinde 10,1 km Gruppe 15 Novo 0.48.45.8
860 Helle Solgaard  Køge Kvinde 10,1 km Gruppe 15 Hårlev Løb 0.53.12.0
884 Inger Berg  arlslunde Kvinde 10,1 km Gruppe 15 0.59.51.5
752 Agnethe Søndergaard Sørensen  Køge Kvinde 10,1 km Gruppe 15 1.14.19.9
761 Lise Espersen  Køge Kvinde 10,1 km Gruppe 16 Køge Atletik 0.54.13.7
755 Mie Jakobsen  Køge Kvinde 10,1 km Gruppe 16 Køge Atletik 0.56.34.9
837 Kate T. Knudsen  Kvinde 10,1 km Gruppe 16 VBM 0.58.54.3
804 Bente Jørgensen  Kvinde 10,1 km Gruppe 16 VBM 0.59.34.6
835 Kirsten G. Larsen  Køge Kvinde 10,1 km Gruppe 16 1.10.01.3
844 Peter Beljaev  Hellerup Mand 10,1 km Gruppe 17 Mogens Diciple 0.41.20.8
843 Martin Øllegaard  Valløby Mand 10,1 km Gruppe 17 0.41.45.8
898 Simon Fassel  KbNV Mand 10,1 km Gruppe 17 0.44.32.5
819 Niclas Adriansen  Mand 10,1 km Gruppe 17 VBM 0.46.38.5
853 Michael B. Jacobsen  Tureby Mand 10,1 km Gruppe 17 Novo 0.47.59.0
887 Michael Sørensen  Bjælkerup Kvinde 10,1 km Gruppe 17 0.53.05.6
855 Jacob A Jensen Mand 10,1 km Gruppe 17 Mogens diciple 0.54.06.2
868 Torben Juul Nielsen  Vordingborg Mand 10,1 km Gruppe 18 Viking New Balance 0.36.54.5
839 Jens Nørremark  St.Egede Mand 10,1 km Gruppe 18 THS 0.38.22.5
905 Thomas Jakobsen  Haslev Mand 10,1 km Gruppe 18 2tri haslev 0.38.36.2
856 Palle Johannesson  Frederiksværk Mand 10,1 km Gruppe 18 NBRO Running 0.41.24.1
741 Martin-Bjørn-Lundberg  Mand 10,1 km Gruppe 18 0.42.59.7
870 Anders Frøhlke  Solrød Strand Mand 10,1 km Gruppe 18 0.44.02.8
825 Søren Boserup  Mand 10,1 km Gruppe 18 VBM 0.45.26.4
882 Jan Lundskov  Køge Mand 10,1 km Gruppe 18 0.45.29.4
877 Lars Norddal  Klippinge Mand 10,1 km Gruppe 18 Stevns Løbeklub 0.45.51.6
914 Henrik Kollberg  Hårlev Mand 10,1 km Gruppe 18 Hårlev Løb 0.47.44.0
842 Henrik Hedstrøm  Hårlev Mand 10,1 km Gruppe 18 Hårlev Løb 0.48.16.4
920 Jesper Kougsgaard  Hårlev Mand 10,1 km Gruppe 18 Hårlev Løb 0.50.05.8
846 Martin Steen Andersen  St.Heddinge Mand 10,1 km Gruppe 18 Stevns Løbeklub 0.50.27.6
801 Martin Hildebrandt  Mand 10,1 km Gruppe 18 VBM 0.50.40.0
792 Klaus W. Jørgensen  Mand 10,1 km Gruppe 18 VBM 0.50.56.7
791 Thomas Nedergaard  Mand 10,1 km Gruppe 18 VBM 0.50.57.1
736 Jason Richards  Solrød Strand Mand 10,1 km Gruppe 18 0.51.59.7
895 Jens Chr. Moestrup  Virum Mand 10,1 km Gruppe 18 0.52.15.5
725 Martin Funer Christiansen  Valløby Mand 10,1 km Gruppe 18 0.52.27.5
891 Thorbjørn Guttesen  Hårlev Mand 10,1 km Gruppe 18 Hårlev Løb 0.52.51.1
909 Thomas Funder Bonde  Kbhvn S Mand 10,1 km Gruppe 18 0.53.02.7
874 Thomas N. Jensen  Hårlev Mand 10,1 km Gruppe 18 Hårlev Løb 0.53.13.5
738 Gert Jensen  Solrød Strand Mand 10,1 km Gruppe 18 0.53.19.9
840 Jacob Laursen  Valløby Mand 10,1 km Gruppe 18 0.54.30.7
908 Martin Krarup  Herfølge Mand 10,1 km Gruppe 18 0.57.03.4
751 Thomas Andersen  Køge Mand 10,1 km Gruppe 18 1.02.18.9
886 Knud Petersen  Rødvig Mand 10,1 km Gruppe 18 Rødvig Løb 1.02.46.7
889 Henrik Kümler  Køge Mand 10,1 km Gruppe 19 0.40.30.4
858 Thomas Volmond  Dyssegård Mand 10,1 km Gruppe 19 Novo 0.41.15.5
881 Michael Andersen  Kbvhn S Mand 10,1 km Gruppe 19 Mogens Diciple 0.42.44.3
851 Rene Ravnsholt  Valløby Mand 10,1 km Gruppe 19 0.48.05.8
754 Patrick Delpierre  Strøby Mand 10,1 km Gruppe 19 Køge Atletik 0.49.59.0
820 Niels Kyed  Mand 10,1 km Gruppe 19 VBM 0.51.05.8
805 Bjørn Kelsen  Mand 10,1 km Gruppe 19 VBM 0.52.31.3
924 Per Damgaard  St.Heddinge Mand 10,1 km Gruppe 19 Stevns løbeklub 0.52.55.0
888 Peter Walmod  Kbhvn S Mand 10,1 km Gruppe 19 0.55.00.0
756 Jesper Larsen  Tureby Mand 10,1 km Gruppe 19 Køge Atletik 0.55.37.8
787 Jørn Werngreen  Mand 10,1 km Gruppe 19 VBM 0.58.16.4
760 Henrik Orloff  Køge Mand 10,1 km Gruppe 19 Køge Atletik 0.59.18.3
796 Michael Vestergård  Mand 10,1 km Gruppe 20 VBM 0.44.13.3
726 Erik Jacobsen  karrebæksminde Mand 10,1 km Gruppe 20 0.54.12.8
740 Klaus Nebrich  Præstø Mand 10,1 km Gruppe 20 0.55.02.3
735 Poul Jeppesen  København NV Mand 10,1 km Gruppe 20 0.57.41.2
901 Jens Hansen  Kbhvn N Mand 10,1 km Gruppe 20 0.59.12.5
904 Peter Z. Pedersen  Strøby Mand 10,1 km Gruppe 20 0.59.55.0
902 Hilmer Jensen  Hårlev Mand 10,1 km Gruppe 20 1.02.02.0
807 Hans Frederichsen  Mand 10,1 km Gruppe 20 VBM 1.05.08.0
747 Bjarne Andersen  Haslev Mand 10,1 km Gruppe 20 1.06.20.9
784 Bente L. Nielsen  Kvinde PW Gruppe 25 VBM 0.43.44.1
781 Charlotte Sperberg  Hårlev Kvinde PW Gruppe 25 0.45.40.7
893 Sussuie Nissen  Fakse Kvinde PW Gruppe 25 FFT 0.45.41.4
778 Mette Juul Strange  Herfølge Kvinde PW Gruppe 25 1.14.46.7
777 Tina Svane  Karise Kvinde PW Gruppe 25 1.14.51.2
780 Jocob Pondal  Hårlev Mand PW Gruppe 26 0.40.26.6
832 Lukas  Srrøby Egede Mand PW Gruppe 26 0.46.47.6
795 Just Christensen  Køge Mand PW Gruppe 26 VBM 0.51.49.4
779 Michael Strange  Herfølge Mand PW Gruppe 26 1.14.49.1

 
LØBERE VED KVINDELØBET 2016      
Nummer Navn Bane Tid
719 Dzenita  Løbere 0.32.21.2
57 Lykke Outzen  Løbere 0.33.08.1
705 Liselotte - Køge Atletik  Løbere 0.35.59.2
610 Vibeke Kofod  Løbere 0.36.06.2
230 Kristina Tornge  Løbere 0.36.28.5
38 Sine Assum  Løbere 0.36.33.0
645 Berit W. Østergaard  Løbere 0.37.12.2
391 Brit Hedegaard Boysen  Løbere 0.37.25.0
6 Mette Blume Jakobsen  Løbere 0.38.22.0
263 Vinja Finderup  Løbere 0.38.35.6
267 Mette Gøtze  Løbere 0.38.41.0
369 Jeanette Niss  Løbere 0.38.50.7
347 Anne-Grethe Rosted  Løbere 0.38.53.2
14 Ivalu Secall  Løbere 0.39.01.3
706 Helle Solgaard  Løbere 0.39.04.4
325 Charlotte Hornemann Rasmussen  Løbere 0.39.21.1
41 Jeanette Svendsen  Løbere 0.39.21.9
398 Maria Holtze Kryger  Løbere 0.39.22.7
163 Tina Levring Wium  Løbere 0.39.27.3
42 Jeanette Hendriksen Vetlov  Løbere 0.39.31.6
208 Caroline holmegård jensen Løbere 0.39.49.6
34 Jeanne Høyer  Løbere 0.39.52.2
242 Ayoe Hansen  Løbere 0.39.52.9
720 Pia Folkemann  Løbere 0.40.00.2
568 Maria Selsbæk  Løbere 0.40.02.5
67 Helle Birkemose Brodersen  Løbere 0.40.05.5
269 Jeanne Zaar  Løbere 0.40.06.0
89 Marianne Svendsen  Løbere 0.40.06.8
377 Julie Rytgaard  Løbere 0.40.15.7
288 Christina Nielsen  Løbere 0.40.16.4
39 Cathrine Sonne  Løbere 0.40.23.6
475 Marie Kollberg - Nord  Løbere 0.40.25.0
92 Pernille Olsen  Løbere 0.40.31.7
476 Tine Gylling - Nord  Løbere 0.40.38.7
251 Susan Lindenshou  Løbere 0.40.39.1
683 Tanja W. Jørgensen  Løbere 0.40.45.6
600 Rikke Hasselberg  Løbere 0.40.51.4
314 Birthe Ruberg Pedersen  Løbere 0.40.55.6
625 Liselotte Krogh  Løbere 0.41.15.7
659 Susanne Werdelin  Løbere 0.41.16.5
31 Mie Jakobsen  Løbere 0.41.20.8
22 Randi Pedersen  Løbere 0.41.21.3
653 Nina Sparvath  Løbere 0.41.22.3
110 Pia Sommer Hauge  Løbere 0.41.23.7
350 Camilla Augustinus  Løbere 0.41.26.6
262 Dorthe Godtfredsen  Løbere 0.41.27.3
249 Majken Udsen  Løbere 0.41.28.2
282 Tine Nielsen  Løbere 0.41.29.7
144 Lindha Reeder  Løbere 0.41.30.4
431 Dorthe Ipsen - Plushøj  Løbere 0.41.31.8
222 Hanne Marie Sørensen  Løbere 0.41.32.7
223 Annette Haastrup Damgaard  Løbere 0.41.33.8
404 Janna Schiøtt  Løbere 0.41.37.0
125 Ann Skoubo Petersen  Løbere 0.41.38.9
88 Anja Anderson  Løbere 0.42.07.9
661 Marianne Tanderup Krause  Løbere 0.42.19.7
590 Lis Kellermann  Løbere 0.42.20.8
639 Bolette Linding Nielsen  Løbere 0.42.26.4
201 Stine Lyngby  Løbere 0.42.35.9
572 Line Christina Boye Petersen  Løbere 0.42.39.4
586 Pia Munk  Løbere 0.42.40.9
663 Maibrit Appelby Jørgensen  Løbere 0.42.48.8
317 Lene Jørgensen  Løbere 0.42.51.0
597 Anette Sejer Petersen  Løbere 0.43.08.8
379 Mai Skjold Jensen  Løbere 0.43.09.6
627 Sarah Driberg  Løbere 0.43.10.8
378 Annelene Maack  Løbere 0.43.12.7
463 Rikke Nielsen - Madservice  Løbere 0.43.14.0
724 Inger Kirstine Larsen  Løbere 0.43.14.5
91 Lene Slothuus  Løbere 0.43.15.0
375 Dorthe Evald  Løbere 0.43.22.8
685 Susanne Rasmussen  Løbere 0.43.26.5
652 Sidse Hansen  Løbere 0.43.30.8
82 Pia Christensen  Løbere 0.43.49.7
277 Susan Nymann  Løbere 0.43.50.1
232 Dagmar Stamm  Løbere 0.43.51.8
231 Katrine Rasmussen  Løbere 0.43.51.9
323 Suzanne Gasbers  Løbere 0.43.54.9
37 Lise Espersen  Løbere 0.43.57.9
435 Pia Litrup - Egehaven  Løbere 0.43.58.9
51 Puk Sylvander  Løbere 0.44.06.1
474 Camilla Wandall - Nord  Løbere 0.44.08.2
688 Anette Engelmand Olsen  Løbere 0.44.15.3
646 Camilla Veng  Løbere 0.44.17.7
136 Anne Sofie Bay-Jørgensen  Løbere 0.44.21.4
478 Christina Giorgio - Nord  Løbere 0.44.25.1
380 Rie Kramer Markvardsen  Løbere 0.44.26.5
621 Lisbeth Larsen  Løbere 0.44.28.4
536 Anne Mette Mortensen - Hotherhaven  Løbere 0.44.32.2
560 Rikke Neuenschwande  Løbere 0.44.33.6
703 Jane Jensen  Løbere 0.44.36.2
692 Kate T. Knudsen  Løbere 0.44.36.6
341 Salli Snedker Møller  Løbere 0.44.40.1
312 Yvonne Jensen  Løbere 0.44.42.1
81 Lone Etbøl  Løbere 0.44.42.7
446 Karin - KAS/DC  Løbere 0.44.43.9
25 Birgit Berner  Løbere 0.44.45.7
295 Janna Tengstedt  Løbere 0.44.55.4
285 Randi Haagensen  Løbere 0.44.58.9
126 Helle Andersen  Løbere 0.44.59.2
612 Sanne skjold  Løbere 0.45.09.4
202 Heidi Buch Andersen  Løbere 0.45.11.9
330 Dorthe Koch  Løbere 0.45.14.8
421 Anita Bager - Midt  Løbere 0.45.21.4
340 Annette Bjørkmann  Løbere 0.45.25.9
394 Jytte Jacobsen  Løbere 0.45.27.9
614 Line Vinther  Løbere 0.45.31.0
240 Henriette B. Schlichter  Løbere 0.45.31.1
241 Dorthe Schlichter  Løbere 0.45.31.2
569 Vanessa Leon  Løbere 0.45.33.5
331 Pia Visbech Jørgensen  Løbere 0.45.38.0
561 Pia Sørensen  Løbere 0.45.40.1
715 Birthe Rasmussen  Løbere 0.45.41.7
565 Jeannette Vestegaard  Løbere 0.45.43.7
236 Jette Wegger  Løbere 0.45.44.5
693 Rikke Guttesen  Løbere 0.45.56.3
401 Jeanette Enggaard  Løbere 0.46.01.6
563 Chantale Julien  Løbere 0.46.04.0
207 Susanne Reese Jacobsen  Løbere 0.46.15.3
90 Susanne Petersen  Løbere 0.46.22.2
701 Camilla Falding Larsen  Løbere 0.46.22.8
200 Annie Sofia Gregersen  Løbere 0.46.24.4
395 Pernille L. Hedegaard Andersen  Løbere 0.46.36.8
419 Randi Christiansen - Midt  Løbere 0.46.42.2
306 Marianne Olsgaard  Løbere 0.46.42.8
717 Anita Jørgensen  Løbere 0.46.44.1
124 Lene Hansen  Løbere 0.46.53.8
74 Karina Svensson  Løbere 0.46.54.3
289 Karina Holm Jensen  Løbere 0.46.56.0
448 Heidi - KAS/DC  Løbere 0.46.57.6
344 Helene Meier Jakobsen  Løbere 0.46.59.8
670 Janne Jensen  Løbere 0.47.06.1
392 Birgit Hemmingsen  Løbere 0.47.10.5
311 Charlotte Holte Olsen  Løbere 0.47.10.8
389 Linette Hedegaard Andersen  Løbere 0.47.12.1
237 Jette Holm  Løbere 0.47.17.7
143 Line Olsen  Løbere 0.47.21.0
204 Kia Andersen  Løbere 0.47.24.5
592 Karin Maria Larsen  Løbere 0.47.28.4
570 Susan Lindblad  Løbere 0.47.29.5
335 Connie Just Thomsen  Løbere 0.47.47.3
33 Birgit Kristiansen  Løbere 0.47.48.7
20 Kirsten L. Rasmussen  Løbere 0.47.51.6
270 Christina Bertelsen  Løbere 0.47.52.9
266 Pia Jersie Larsen  Løbere 0.47.53.6
264 Mette Sancher Zacko  Løbere 0.48.02.8
527 Anita Larsen - Sygepleje  Løbere 0.48.07.3
587 Gurli Nielsen  Løbere 0.48.09.5
566 Lilian Brade  Løbere 0.48.12.7
258 Jeanette Rousing  Løbere 0.48.16.4
16 Karen Rej  Løbere 0.48.17.4
712 Karen Vaabengaard Nielsen  Løbere 0.48.18.1
558 Helle Nielsen  Løbere 0.48.19.0
298 Dorthe E. Nørgaard  Løbere 0.48.19.1
173 Susanne Hansen  Løbere 0.48.19.2
461 Anja Christensen - Madservice  Løbere 0.48.19.5
638 Helle Carlson  Løbere 0.48.21.6
679 Belinda Løwe Hansen  Løbere 0.48.26.2
594 Jane Calundann  Løbere 0.48.27.3
707 Malene Nordal  Løbere 0.48.28.3
450 Ritva - KAS/DC  Løbere 0.48.29.2
582 Dolly Kazoka-Sørenen  Løbere 0.48.46.6
265 Bente Kirhetep-Molle  Løbere 0.48.47.5
250 Connie Udsen  Løbere 0.48.49.1
678 Merethe Kristiansen  Løbere 0.48.52.4
709 Ina Buch  Løbere 0.48.59.5
322 Marianne S. Mathiasen  Løbere 0.49.02.2
205 Erika Zingg  Løbere 0.49.05.5
386 Anette Hansen  Løbere 0.49.06.9
327 Christina Bodin  Løbere 0.49.08.3
187 Jane Pedersen  Løbere 0.49.10.7
599 Marlene Lambertsen  Løbere 0.49.16.3
403 Jytte Larsen  Løbere 0.49.17.8
93 Marianne Skovengaard  Løbere 0.49.19.2
348 Bente Albrechtsen  Løbere 0.49.22.7
36 Kirsten G. Larsen  Løbere 0.49.24.8
390 Mette Winther Nielsen  Løbere 0.49.26.7
372 Heidi Petersen  Løbere 0.49.30.2
313 Hanne Schmieg  Løbere 0.49.37.5
718 Lene Jensen  Løbere 0.49.47.6
305 Tine Roland  Løbere 0.49.53.8
183 Jannie Legaard Hansen  Løbere 0.49.55.2
433 Vivi Larsen - Plushøj  Løbere 0.50.02.0
294 Heidi Nielsen  Løbere 0.50.12.0
657 Jette Rosenkrands Lange  Løbere 0.50.19.1
397 Birgit Kryger  Løbere 0.50.24.7
523 Charlotte - Hop  Løbere 0.50.28.0
114 Mia Borch  Løbere 0.50.30.0
326 Lene Louise Jensen  Løbere 0.50.46.6
617 Birthe K. Eriksen  Løbere 0.50.47.1
345 Kirsten Henriksen  Løbere 0.50.56.7
56 Lise Rasmussen  Løbere 0.50.57.5
194 Gitte Christiansen  Løbere 0.50.59.5
127 Katrine Nørgaard  Løbere 0.51.00.6
318 Susanne Egede Jensen  Løbere 0.51.01.9
702 Anette Ro  Løbere 0.51.07.5
195 Agnethe Søndergaard Sørensen  Løbere 0.51.21.3
460 Mette Bo - Madservice  Løbere 0.51.24.5
462 Christina Christensen - Madservice  Løbere 0.51.24.7
252 Stine Madvig  Løbere 0.51.25.1
387 Lotte Wagner  Løbere 0.51.27.2
243 Søs Andersen  Løbere 0.51.33.3
324 Helene Brangstrup  Løbere 0.51.37.4
611 Lene Meldgaard  Løbere 0.51.39.9
436 Gerd - Egehaven  Løbere 0.51.44.8
437 Mette Lykke - Egehaven  Løbere 0.51.49.0
666 Lotte Sølling  Løbere 0.51.49.3
714 Lærke Vestergaard  Løbere 0.51.52.8
224 Susanne Lotze  Løbere 0.51.59.7
567 Hanne Grøn Veggerby  Løbere 0.52.03.2
607 Marianne Grøn-Jensen  Løbere 0.52.04.3
199 Gitte Plugge  Løbere 0.52.05.2
234 Christina Strøm  Løbere 0.52.21.3
334 Birthe Kristensen  Løbere 0.52.26.0
662 Karin Krause  Løbere 0.52.28.3
407 Susanne Ovesen  Løbere 0.52.30.9
660 Kristine Tanderup Krause  Løbere 0.53.10.2
668 Jette Tuborg  Løbere 0.53.14.4
658 Trine Larsen  Løbere 0.53.16.5
564 Dorine Hoyng  Løbere 0.53.16.9
220 Elizabeth Olsen  Løbere 0.53.18.5
631 Stine Egtved  Løbere 0.53.26.1
336 Vibeke Pia Andreasen  Løbere 0.53.28.8
55 Marlene Olsen  Løbere 0.53.29.2
620 Susanne Kragh  Løbere 0.53.47.7
402 Maja Birkholm  Løbere 0.53.55.2
276 Dorte Lindegaard  Løbere 0.54.01.9
328 Gitte Midtgaard  Løbere 0.54.02.2
329 Jeannette Frederiksen  Løbere 0.54.09.6
233 Josephine Louise Lethmar  Løbere 0.54.10.1
689 Birgit Swartz  Løbere 0.54.18.2
83 Charlotte Holmberg  Løbere 0.54.31.2
499 Sofie S. - Brohøj  Løbere 0.54.41.5
373 Mie Thomsen  Løbere 0.54.43.9
46 Grethe Wulff  Løbere 0.54.56.0
595 Mette Houmøller  Løbere 0.55.00.3
634 Lene Mikkelsen  Løbere 0.55.05.9
596 Solvejg Asserhøj  Løbere 0.55.10.7
640 Heidi Nehm  Løbere 0.55.14.7
641 Louisa Wilquin  Løbere 0.55.18.0
69 Ingrid Larsen  Løbere 0.55.30.7
159 Tina Ludvigsen  Løbere 0.55.31.3
221 Birte Kuhle  Løbere 0.55.34.6
676 Hanne Marie Pedersen  Løbere 0.55.47.6
656 Mie Skovgaard  Løbere 0.55.50.8
644 Karin Graabeck  Løbere 0.55.51.1
52 Rie Freitag  Løbere 0.56.09.7
315 Charlotte Clemmesen  Løbere 0.56.12.6
510 Sabrina Pedersen - Stevnshøj  Løbere 0.56.21.9
162 Simone Vilhelmsen  Løbere 0.56.22.7
451 Tanja Clausen - KAS/DC  Løbere 0.56.30.1
40 Gitte Jensen  Løbere 0.56.36.7
452 Susan Ravn - KAS/DC  Løbere 0.56.51.2
321 Pia Pedersen  Løbere 0.56.55.8
304 Heidi Rasmussen  Løbere 0.56.59.9
374 Glennie Jensen  Løbere 0.57.10.9
113 Linda Andrade  Løbere 0.57.28.6
684 Gurli Lund Pedersen  Løbere 0.57.41.9
134 Anja Svarta  Løbere 0.57.54.1
464 Tanja Sommer - Madservice  Løbere 0.58.37.6
197 Betina Roos Gadeberg  Løbere 0.58.47.1
399 Bente Bernholm  Løbere 0.58.55.9
534 Jane sygeplejen  Løbere 0.58.58.4
53 Lone Nøddekær  Løbere 0.59.10.5
68 Kirsten Brodersen  Løbere 0.59.34.2
680 Tina Sode  Løbere 1.00.05.2
682 Gitte Lilleøre Nielsen  Løbere 1.00.18.9
681 Sanne Hansen  Løbere 1.00.20.5
65 Tina Hansen  Løbere 1.00.25.0
643 Anne Dorthe Friis  Løbere 1.00.25.3
642 Lisa Grandorf  Løbere 1.00.29.0
66 Linda Drexel  Løbere 1.00.31.8
588 Ulla Frydendal Petersen  Løbere 1.00.32.3
589 Janni Andersen  Løbere 1.00.47.5
160 Birgit Kristoffersen  Løbere 1.01.02.9
393 Charlotte Hedegaard  Løbere 1.01.03.3
477 Tine Lumbye - Nord  Løbere 1.01.21.7
381 Hanne Rytgaard  Løbere 1.01.34.0
172 Merete Carlsen  Løbere 1.02.12.3
171 Kate Fønskov  Løbere 1.04.01.5
352 Betina Holmelund  Løbere 1.04.02.1
576 Pia Kjærgaard  Løbere 1.04.47.9
507 Majbrit O. - Stevnshøj  Løbere 1.05.51.9
505 Birthe L. - Stevnshøj  Løbere 1.05.52.6
168 Anni Antonsen  Løbere 1.06.44.1
268 Anne Kryger Larsen  Løbere 1.06.51.7
253 Ditte Madvig  Løbere 1.07.11.7
180 Laila Høling Andersen  Løbere 1.07.40.5
699 Vilma Lykke  Løbere 1.10.39.5
700 Anja Lykke  Løbere 1.10.39.9
550 Lone D. - Visitationen  Løbere 1.10.52.6
430 Berit Pedersen - Plushøj  Løbere 1.11.28.7
615 Ann-Mari Olsen  Løbere 1.12.16.2
664 Marian Bardino Jørgensen  Løbere 1.12.28.5
209 Dorit Nielsen  Løbere 1.12.29.6
54 Inger Nøddekær  Løbere 1.13.58.7
577 Helle Jensen  Løbere 1.14.37.4
449 Anne - KAS/DC  Løbere 1.15.52.1
608 Helle Frederiksen  Løbere 1.15.53.7
35 Nikita Bay  Løbere 1.16.19.1
447 Christina - KAS/DC  Løbere 1.18.29.6
489 Lotte Patheier  Løbere 1.19.11.1
420 Katrin Andersen - Midt  Løbere 1.19.23.4
281 Rita Nielsen  Løbere 1.23.40.0
73 Britta Enrum  Løbere 1.25.49.0
506 Anna - Stevnshøj  Løbere 1.27.24.3
27 Pia Hansen  Løbere 1.32.39.4
189 Bente Krustrup  Løbere 1.36.23.2
388 Jette Larsen  Løbere 1.36.49.7
  GÅENDE VED KVINDELØBET 2016    
Nummer Navn Bane Tid
15 Anne Francois Jørgensen  Gående 0.52.41.1
238 Heidi Durin  Gående 0.58.26.2
673 Gitte Jensen  Gående 0.59.25.7
32 Benthe Lina Nielsen  Gående 0.59.48.4
675 Anne Mette Hansen  Gående 0.59.56.2
604 Ida Zuberlin Pedersen  Gående 1.01.02.7
75 Heidi Larsen  Gående 1.01.42.8
76 Helle Vilstrup  Gående 1.01.45.2
359 Gitte Jensen  Gående 1.02.12.3
708 Rikke Sode  Gående 1.04.02.6
400 Dorte K. Christiansen  Gående 1.04.30.1
575 Bettina Winther  Gående 1.04.45.7
574 Susanne Sjögreen  Gående 1.04.46.9
71 Pernille Hansen  Gående 1.05.17.2
62 Rikke Hansen  Gående 1.05.17.6
471 Bente Olsen - Madservice  Gående 1.05.44.6
470 Gitte Pedersen - Madserervice  Gående 1.05.45.4
320 Ann Lund  Gående 1.06.15.8
319 Ea Lund  Gående 1.06.16.2
364 Ulla Larsen  Gående 1.06.34.0
713 Sia Züberline Pedersen  Gående 1.06.37.8
100 Alice Lundgren  Gående 1.06.39.4
101 Lisser Beha Rishøj  Gående 1.06.39.9
4 Irene Woer  Gående 1.06.48.8
28 Sonja Andersen  Gående 1.08.12.4
598 Else Jensen  Gående 1.08.13.0
141 Janni Kuske  Gående 1.08.23.4
482 Ulla Juhl - Nord  Gående 1.08.23.7
300 Charlotte Hansen  Gående 1.08.26.6
77 Lise Pedersen  Gående 1.08.27.3
297 Britt Bauer Kortegaard  Gående 1.08.27.4
429 Jonna Christensen - Midt  Gående 1.09.15.6
280 Sonja Holde  Gående 1.09.23.9
279 Lis Nielsen  Gående 1.09.24.0
206 Mette Bakkegaard  Gående 1.09.24.3
360 Herdis Dahlstrup  Gående 1.09.36.3
363 Rita Dänhardt  Gående 1.09.36.7
573 Mia Olesen  Gående 1.09.37.9
579 Marianne Nygaard  Gående 1.09.39.3
671 Jytte Andersen  Gående 1.09.40.0
672 Elsa Olsen  Gående 1.09.40.5
674 Birte Nielsen  Gående 1.09.40.6
583 Charlotte Christensen  Gående 1.09.57.6
581 Lisette Jensen  Gående 1.09.58.8
284 Inga Alsing  Gående 1.10.33.3
704 Jette Alsing  Gående 1.10.33.7
147 Dorte Winter  Gående 1.10.37.7
623 Lone Andersen  Gående 1.10.40.5
629 Nina Larsen  Gående 1.10.40.9
622 Susanne Gandløse  Gående 1.10.42.0
511 Rebecca - Stevnshøj  Gående 1.10.45.9
544 Janne M. - Visitationen  Gående 1.10.53.1
214 Anne Mette Olsen  Gående 1.11.15.8
216 Bodil Rasmussen  Gående 1.11.16.1
695 Iben Holck Larsen  Gående 1.11.19.1
562 Birgitte Smedegaard  Gående 1.11.26.0
434 Jeanette G. Nielsen - Plushøj  Gående 1.11.29.0
361 Jette Bo Pedersen  Gående 1.11.32.1
556 Birgit Palmer Nielsen  Gående 1.11.54.2
552 Lisbeth Priess Jensen  Gående 1.11.54.5
1 Birgit Jensen  Gående 1.12.03.9
441 Annette - Egehaven  Gående 1.12.08.7
438 Margit - Egehaven  Gående 1.12.09.0
439 Majbritt - Egehavej  Gående 1.12.09.7
479 Maud Jensen - Nord  Gående 1.12.11.0
140 Jette Normand  Gående 1.12.15.0
619 Jeanette Kristensen  Gående 1.12.15.7
246 Gerda Nielsen  Gående 1.12.21.6
245 Janne Olsen  Gående 1.12.22.1
533 Anne - Sygeplejen  Gående 1.12.22.7
530 Kristina - Sygeplejen  Gående 1.12.27.3
213 Marianne Qvist  Gående 1.12.33.1
606 Carina Grønbæk Pedersen  Gående 1.12.33.7
665 Malene Bardino Nielsen  Gående 1.12.34.1
605 Søs Pedersen  Gående 1.12.34.5
166 Pia Knudsen  Gående 1.12.36.1
278 Louise Jespersen  Gående 1.12.36.7
514 Martine C. - Træning  Gående 1.12.41.2
520 Gitte W. - Træning  Gående 1.13.11.5
517 Sevinc T. - Træning  Gående 1.13.28.0
522 Michala - Træning  Gående 1.13.28.6
412 Anne Petersen  Gående 1.13.29.2
43 Hanne Pedersen  Gående 1.13.29.5
356 Josefine Thorsen  Gående 1.13.31.2
354 Mette Jensen  Gående 1.13.46.3
139 Lissi Risager  Gående 1.13.48.9
138 Evely Belza  Gående 1.13.51.5
410 Karen Rasmussen  Gående 1.13.53.1
411 Charlotte Stegmann   Gående 1.13.53.1
353 Elna Jensen  Gående 1.13.53.9
358 Birgitte Ernstrup  Gående 1.13.54.2
367 Sandie Hansen  Gående 1.13.55.9
370 Connie Nielsen  Gående 1.13.56.2
365 Majbrit Straarup  Gående 1.13.58.6
48 Lisa Hansen  Gående 1.13.58.8
549 Line - Visitationen  Gående 1.14.00.7
546 Janne K. - Visitationen  Gående 1.14.01.3
540 Maria Kragh Jensen - Hotherhaven  Gående 1.14.04.6
469 Connie Andreasson - Madservice  Gående 1.14.06.7
2 Linda Larsen  Gående 1.14.07.7
156 Anita Iversen  Gående 1.14.08.7
190 Pernille Ellinghart  Gående 1.14.09.0
155 Vivi Højegaard  Gående 1.14.25.6
557 Camilla Moore  Gående 1.14.34.4
459 Pernille Jensen - KAS/DC  Gående 1.14.35.1
554 Anja Christiansen  Gående 1.14.35.2
286 Dorthe Pedersen  Gående 1.14.37.3
129 Bodil Nielsen  Gående 1.14.37.7
130 Jytte Petersen  Gående 1.14.41.2
131 Inge Christensen  Gående 1.14.42.0
132 Metha Høj  Gående 1.14.42.3
548 Mette - Visitationen  Gående 1.14.42.8
287 Ingelise Sørensen  Gående 1.14.43.5
149 Lene Palsgreen  Gående 1.14.44.2
151 Elise Gudtmann  Gående 1.14.44.7
516 Signe AA. - Træning  Gående 1.14.46.1
515 Trine L. - Træning  Gående 1.14.48.9
338 Lene kruse  Gående 1.14.49.6
655 Aase Nielsen  Gående 1.14.54.7
339 Mille Kruse  Gående 1.14.55.0
59 Yvonne Hjorth  Gående 1.15.10.7
64 Maja Norman Andersen  Gående 1.15.11.7
63 Lene Lykke Andersen  Gående 1.15.11.8
86 Anita Eliasen  Gående 1.15.14.9
87 Lilian Sørensen  Gående 1.15.35.2
547 Ella - visitationen  Gående 1.15.35.5
630 Hanne Schøn Østergaard  Gående 1.15.36.7
177 Susanne Bach  Gående 1.15.36.8
179 Kirsten Larsen  Gående 1.15.39.6
158 Louise Selvig Ludvigsen  Gående 1.15.43.7
157 Jeanne Poppelhøj  Gående 1.15.47.9
624 Birgitte Andersen  Gående 1.15.48.1
628 Jytte Jensen  Gående 1.15.48.5
626 Anne-Mette Niemann  Gående 1.15.49.1
609 Helle Schultz  Gående 1.15.53.4
539 Margrithe Johnsson - Hottherhaven  Gående 1.16.00.8
7 Helle Andersen  Gående 1.16.02.1
9 Karina Møgelgaard  Gående 1.16.02.5
8 Laila Andersen Bente 63sen Gående 1.16.07.9
198 Kathrine Clausen  Gående 1.16.17.2
219 Eva Hansen  Gående 1.16.19.5
153 Lone Kristensen  Gående 1.16.20.7
455 Freja - KAS/DC  Gående 1.16.20.8
454 Lizette - KAS/DC  Gående 1.16.22.0
118 Rikke Dal Svenningsen  Gående 1.16.23.0
30 Marianne Madsen  Gående 1.16.25.6
29 Tove Jensen  Gående 1.16.26.5
117 Lone Dal Pedersen  Gående 1.16.27.5
105 Linda Askjær  Gående 1.16.59.6
107 Tina Steinmann  Gående 1.17.00.7
109 Line Sloth  Gående 1.17.00.7
115 Birgit Petersen  Gående 1.17.01.7
116 Inge Olsen  Gående 1.17.02.1
299 Susanne Nielsen  Gående 1.17.02.9
301 Laila Boysen  Gående 1.17.04.1
501 Line - Brohøj  Gående 1.17.04.2
355 Lone Henriksen  Gående 1.17.04.6
456 Nønne - KAS/DC  Gående 1.17.04.9
694 Helle Fønster  Gående 1.17.08.0
669 L. Sidelmann  Gående 1.17.09.5
526 Karina Fahnøe  Gående 1.17.10.3
472 Linda Wennecke - Madservice  Gående 1.17.10.9
44 Christina Mandrupsen  Gående 1.17.11.2
443 Randi - Egehaven  Gående 1.17.18.5
225 Sandra Gøthler  Gående 1.17.18.8
227 Anette H. Olsen  Gående 1.17.22.3
226 Lena Holm  Gående 1.17.25.5
228 Sara Priskorn  Gående 1.17.30.4
296 Marianne Larsen  Gående 1.17.30.6
332 Hanne Belling  Gående 1.17.31.4
416 Charlotte Hansen - Tandplejen  Gående 1.17.31.9
418 Birthe Binderup - Tandplejen  Gående 1.17.39.4
417 Mette Nielsen - Tandplejen  Gående 1.17.39.9
690 Sabine H. Nielsen  Gående 1.17.45.2
691 Belina Rahbek Jensen  Gående 1.17.45.6
176 Linda Nielsen  Gående 1.17.46.2
184 Sanne Borring Lentz  Gående 1.17.48.4
351 Britt Thorsen  Gående 1.17.48.5
504 Hanne - Brohøj  Gående 1.17.49.3
618 Hanne Thulstrup  Gående 1.17.49.6
616 Annette Pheiffer  Gående 1.18.04.4
716 Mary Joy Hansen  Gående 1.18.11.3
491 Diana B. - Nord  Gående 1.18.22.6
457 Louise - KAS/DC  Gående 1.18.23.0
458 Lotte - KAS/DC  Gående 1.18.29.8
261 Anne-Mette Pedersen  Gående 1.18.31.5
545 Betina C. - Visitationen  Gående 1.18.31.5
260 Dorthe Borop Jørgensen  Gående 1.18.36.0
259 Lotte Jacobsen  Gående 1.18.36.9
111 Anne-Marie Møller  Gående 1.18.39.1
104 Eva Jeel  Gående 1.18.39.5
217 Marianne rasmussen  Gående 1.18.39.9
23 Jette Hansen  Gående 1.18.43.3
24 Gitte Hansen  Gående 1.18.43.7
99 Marianne Dyring  Gående 1.18.44.4
10 Anne-Birthe Limbrecht  Gående 1.18.44.8
518 Denni - Træning  Gående 1.18.45.2
480 Helle Funch - Nord  Gående 1.18.45.8
509 Anette Christensen  Gående 1.18.46.3
473 Janni Jensen - Madservice  Gående 1.19.10.8
12 Hanne Nielsen  Gående 1.19.24.1
13 Ann Louise Haugaard  Gående 1.19.38.7
11 Marie Hansen  Gående 1.19.39.0
45 Lisbeth Vasegaard Ingiujsend  Gående 1.19.39.9
142 Birte L. Poulsen  Gående 1.19.41.0
442 Belli - Egehaven  Gående 1.19.41.1
445 Anne Marie Jeppesen - Egehaven  Gående 1.19.49.2
535 Linette - Sygeplejen  Gående 1.19.50.3
532 Gitte - Sygeplejen  Gående 1.19.51.2
531 Lena - Sygeplejen  Gående 1.19.51.3
551 Karina Lillelund Skov  Gående 1.19.51.8
555 Rikke Sejersdal Nielsen  Gående 1.19.52.3
357 Connie Elisabeth Christensen  Gående 1.19.52.7
349 Bente Vedsmand  Gående 1.19.55.8
290 Simone Krogh Lasborg  Gående 1.19.56.0
293 Nadja Lasborg  Gående 1.19.57.4
292 Eva Lasborg  Gående 1.19.58.0
291 Jette Schlein  Gående 1.19.58.4
409 Majbritt Boye  Gående 1.19.58.7
408 Maria Boye  Gående 1.20.00.5
487 Mari-Ann Pedersen - Nord  Gående 1.20.00.7
710 Louise Nielsen  Gående 1.20.01.9
133 Heidi Ossipoff  Gående 1.20.02.4
181 Vicki Stevold  Gående 1.20.05.0
174 Gitte Voss  Gående 1.20.32.3
175 Charlotte Grønn  Gående 1.20.32.6
444 Hanne - Egehaven  Gående 1.20.58.2
376 Anja Juel Andersen  Gående 1.20.59.2
440 Lisbeth - Egehaven  Gående 1.20.59.2
537 Tina Juel Christoffersen - Hotherhaven  Gående 1.21.15.5
538 Karina Johansen - Hotherhaven  Gående 1.21.17.8
424 Mette Jensen - Midt  Gående 1.21.21.0
426 Lis Pedersen -  Midt  Gående 1.21.23.1
342 Birgit Dahl  Gående 1.21.23.4
343 Malena Yhlen  Gående 1.21.24.3
591 Charlotte Christoffersen  Gående 1.21.24.4
636 Tenna Olsen  Gående 1.21.25.2
366 Lis Petersen  Gående 1.21.26.5
346 Mette Isen Poulsen  Gående 1.21.26.7
302 Iris Christensen  Gående 1.21.27.0
632 Maj-Britt  Gående 1.21.29.5
635 Lisser Hassing  Gående 1.21.29.7
248 Ilse Sørensen  Gående 1.21.35.0
167 Else Poulsen  Gående 1.22.05.2
247 Lene Bergstrand  Gående 1.22.05.2
272 Gitte Dybro  Gående 1.22.06.0
271 Tanja Koldgaard Nielsen  Gående 1.22.06.8
274 Ulla Ullergaard  Gående 1.22.07.3
275 Dorrit Magnussen  Gående 1.22.08.4
273 Anette Bendtsen  Gående 1.22.10.0
50 Bente Pedersen  Gående 1.22.10.3
49 Nanett Pallesen  Gående 1.22.10.6
79 Joy Søborg  Gående 1.22.11.1
80 Helle Clemmensen  Gående 1.22.16.7
188 Lene Jakobsen  Gående 1.22.17.0
677 Anne-Marie Andersen  Gående 1.22.22.4
427 Yvonne Hansen - Midt  Gående 1.22.22.7
521 Stine R. - Træning  Gående 1.22.28.9
519 Ellis H. - Træning  Gående 1.22.29.2
428 Pia Brøndsager - Midt  Gående 1.22.54.8
423 Britt Dernoff - Midt  Gående 1.22.55.2
425 Birthe Bech - Midt  Gående 1.22.57.0
106 Susanne Hansen  Gående 1.22.57.4
108 Ghita Wallin  Gående 1.23.02.2
192 Karina Skovgaard Hansen  Gående 1.23.07.8
687 Camilla Berner  Gående 1.23.10.3
414 Gitte Jensen  Gående 1.23.10.7
211 Marianne Petersen  Gående 1.23.12.3
215 Marianne C. Kristensen  Gående 1.23.12.5
210 Annelise Kruse  Gående 1.23.37.7
70 Anne Marie Ahlborn  Gående 1.23.40.4
613 Jeannette Baunsgaard  Gående 1.23.41.6
154 Kirsten Anlborn  Gående 1.23.42.3
257 Helle Hald  Gående 1.23.42.3
654 Katrine Buus Larsen  Gående 1.23.42.8
415 Susanne Pedersen  Gående 1.23.43.1
406 Natasa Nedovic Larsen  Gående 1.23.43.8
541 Carita Brion - Hotherhaven  Gående 1.23.44.2
468 Jette Olsen - Madservice  Gående 1.23.44.5
543 Anette - Hotherhaven  Gående 1.23.45.1
453 Susanne - KAS/DC  Gående 1.24.03.0
362 Malene Varnaa  Gående 1.24.03.7
368 Anni Andersen  Gående 1.24.04.3
601 Rebecca Jensen  Gående 1.24.05.6
602 Jonna Jensen  Gående 1.24.07.7
603 Gerda Iverseb  Gående 1.24.07.9
524 Anne Olsen - Hop  Gående 1.24.08.7
525 Lotte Vesterby - Hop  Gående 1.24.09.2
649 Maria Svendsen  Gående 1.24.09.7
651 Charlotte Olsen  Gående 1.24.11.3
650 Christine Svendsen  Gående 1.24.11.8
148 Lone Kristensen  Gående 1.24.12.2
146 Tine Pedersen  Gående 1.24.12.9
150 Anette Lange  Gående 1.24.13.2
212 Kirsten Haastrup  Gående 1.24.14.5
218 Lene Lykkestrand  Gående 1.24.15.4
333 Birthe Pedersen  Gående 1.24.15.8
396 Mie Busk  Gående 1.24.31.1
123 Line Jakobsen  Gående 1.24.32.3
120 Sara Janum  Gående 1.24.37.6
121 Jette Christiansen  Gående 1.24.37.9
119 Sisse Drewsen  Gående 1.24.41.8
122 Susanne Drewsen  Gående 1.24.41.8
307 Anne Erlingsen  Gående 1.24.49.1
647 Anja Vinberg Hansen  Gående 1.24.49.4
193 Lone Nordkvist  Gående 1.24.53.7
667 Connie Hult  Gående 1.24.55.9
5 Jette Nielsen  Gående 1.24.58.3
498 Pia H. - Brohøj  Gående 1.24.58.4
500 Mia Skjold - Brohøj  Gående 1.24.58.9
103 Alice Bjæverskov  Gående 1.25.16.6
102 Iris Selzer  Gående 1.25.16.9
422 Bettina Jensen - Midt  Gående 1.25.28.3
432 Susanne Hansen - Plushøj  Gående 1.25.28.7
648 Lise Vinberg Hansen  Gående 1.25.43.8
72 Joan Merete Nielsen  Gående 1.25.44.2
135 Mai-Britt Michaelsen  Gående 1.26.58.5
137 Henriette Bøgeskov  Gående 1.26.59.1
512 Lissi - Stevnshøj  Gående 1.27.19.7
513 Tony - Stevnshøj  Gående 1.27.19.9
98 Rita Nielsen  Gående 1.27.20.9
97 Irene Larsen  Gående 1.27.21.1
490 Helle J. - Nord  Gående 1.27.22.8
496 Mie S. - Brohøj  Gående 1.28.17.0
481 Kirsten Hansen - Nord  Gående 1.28.18.8
483 Vinnie Dahl - Nord  Gående 1.28.19.3
484 Anette Madsen - Nord  Gående 1.28.23.4
310 Krista Amdi Clausen  Gående 1.28.26.4
308 Ulla Nielsen  Gående 1.28.28.7
382 Birgit Johansen  Gående 1.28.48.2
697 Karina Korsgaard  Gående 1.28.50.4
698 Anna-Marie Krarup  Gående 1.29.36.1
696 Sofia Korsgaard  Gående 1.30.45.4
584 Laura Liv Bjørnskou Hedemann  Gående 1.32.39.7
18 Charlotte Christensen  Gående 1.32.41.9
17 Majse Gall  Gående 1.32.42.8
384 Hanne Andersen  Gående 1.32.48.2
385 Anje Volmus  Gående 1.32.49.7
585 Lone Bjørnskou Hedemann  Gående 1.34.17.2
371 Clara Hansen  Gående 1.34.20.5
486 Jeanette H. - Nord  Gående 1.35.36.4
488 Louise - Nord  Gående 1.35.36.9
485 Connie K. Hansen - Nord  Gående 1.35.37.5
405 Kirsten Petersen  Gående 1.35.44.0
413 Rikke Frederiksen  Gående 1.35.44.8
170 Kirsten Pedersen  Gående 1.35.53.7
383 Gerda Holm Larsen  Gående 1.35.54.4
303 Ingrid Andersen  Gående 1.35.55.2
47 Tove Andersen  Gående 1.36.05.3
239 Cammil Nanegaard  Gående 1.36.09.1
165 Inger Houengaard  Gående 1.36.21.0
466 Lone Vognsen - Madservice  Gående 1.37.48.4
467 Anne-Grethe Hansen - Madservice  Gående 1.37.49.4
465 Unn Olsen - Madservice  Gående 1.37.50.9
255 Trine Ringmose  Gående 1.40.30.6
256 Anne Svendsen  Gående 1.40.31.9
254 Tove Svendsen  Gående 1.40.33.2
203 Else Christensen  Gående 1.42.41.8
95 Birte Jensen  Gående 1.42.42.9
186 Irene Hedegaard  Gående 1.42.43.8
185 Birte Marie Vedsmand  Gående 1.42.45.4
1.Afd af klubmesterskabet Valløby Motion den 13.juni 2015  
2,2. km. Børn  
Nikolaj Møller                     14.44 min.
Lucas Erlingsen                    14,48
Anna Møller                          14,52
Jørgen Møller Jensen             14,54
   
5. km. Drenge til og med 11. år  
Jacob Erlingsen                  24,07
William Boserup                   45,02
   
5. km. Piger til og med 11. år  
Sarah Boserup                    45,02
   
5. km. Damer 40-49 år  
Bettina Boserup                  23,54
Tanja W. Jørgensen                25,46
Karen Rej                              30,08
   
5. km. Damer 50-59 år  
Anne Sofie Bay- Jørgensen  28,27
Dorthe Evald                           29,05
Dorthe Nørgaard                      31,03
Karin Maria Larsen                  32,11
   
5. km. Damer 60-69 år  
Karin Jensen                        25,36
Birgit Berner                           27,58
Kate Knudsen                        30,04
   
5. km. Damer + 70 år  
Birte Kühle                          37,2
   
5. km Herrer 15-29 år  
Victor Boserup                   19,49
   
5 km. Herrer 30-39 år  
Kristian Møller                    23,39
Morten Frederiksen                24,45
   
5 km. Herrer 40-49 år  
Søren Boserup                    20,03
Klaus W. Jørgensen              25,39
   
5 km. Herrer 50-59 år  
Niels Kyed                           21,18
Jørn Werngreen                     25,59
Ole G. Thomsen                    27,32
Dan Nielsen                          29,32
Michael Nielsen                    31,19
Max Jørgensen                     32,17
   
Herrer 60-69 år  
Preben Hansen                   21,31
Michael Vestergård               21,55
Palle Frederiksen                 24,39
Jørgen Larsen                      25,43
Hans Jørgen Knudsen           26,22
Hans Frederichsen               28,47
Jørn Christiansen                29,14
Lars Grønbek Nielsen           29,23
Erik Mortensen                    30,07
Erik Løvgren Jensen             30,18
Christian Petersen               31,13
Kurt Toft                              31,16
   
5. km. Herrer + 70 år  
Aksel Køster                      27,41
Hans Sode Madsen            28,29
Just Christensen                32,40
Knud Madsen                   36,06
   
Powerwalk Damer 3,420 km.  
Jette W. Jørgensen         26,12
Benthe Lina Nielsen          26,15
Maria Møller Jensen          32,27
Gurli Jensen                      32,38
Anne Erlingsen  
   
   
Powerwalk Herrer 3,420 km.
 
Jan Meusling                  26,1
Leif Christiansen               36,52
Torben Erlingsen               38,28
Preben Nielsen                 39,56
Erik Nielsen                     39,58
   
Deltagere udenfor løbet  
   
Sara Nørgaard                 24,53
   
Susanne Jensen  
Pia Knudsen  
   
Jørgen  
   
DANMARKSTAFETTEN I KØGE 16.juni 23-06-2015
DANMARKSTAFETTEN I KØGE 16.juni    
     
     
Vallø-berne 1.
   
Preben Hansen           21,21min.
Finn Bay- Jørgensen    23,1
Niels Kyed                 21,27
Ole G. Thomsen          23,4
     
Vallø-berne 2.    
Palle Frederiksen         23,42
Klaus W. Jørgensen     23,44
Martin Hildebrandt        24,1
Jan Meusling                27,01
     
Vallø-berne 3.    
Jacob Erlingsen            24,54
Torben Erlingsen           25,56
Erik l. Jensen               28,59
Jørgen Larsen               24,23
     
Vallø-berne 4.    
Jørgen Møller Jensen     29,21
Kurt toft                        28,49
Christian Petersen        29,26
Hans Frederichsen         28,1
     
Vallø-berne 5.    
Birgit Berner                  26,56
Tanja W.Jørgensen         23,42
Karin Jensen                  25,24
     
Vallø-berne 6.    
Kirsten Henriksen           30,59
Gurli Jensen                   27,35
Gurli Pedersen                36,23
     
Vallø-berne 7.    
Karin Maria Larsen          29,25
Dorthe Nørgaard              30,53
Karen Rej                      30,52
     
Vallø-berne 8.    
Dorthe Evald                    27,5
Inge Meilbak                    30,13
Birte Kühle                     34,21
     
Jørgen    
Etape Bornholm 20 - 24 juli 25-07-2015
Etape Bornholm 20 - 24 juli
5 løb = Maraton
Lars Grønbek Nielsen  4.26,00 time
Annie Sofia Gregersen 4.26,26
 
Jørgen
Valløbyløbet 2015 21-09-2015
RESULTATER FRA VALLØBY LØBET 2015.
Børneløb 2. km.    
William Boserup             8,53 min.  
Sarah Boserup               10,38  
Lucas Erlingsen             10,39  
Nikolaj Møller                 12,39  
Andrea Sparvath             13,11  
Selma Sparvath              13,12  
Anna Møller                    14,36  
5,5 km.    
Preben Hansen                23,14 Nr. 1 + 60 år
Bettina Boserup               24,01 Nr. 1  
Niels Kyed                       24,47  
Finn Bay-Jørgensen         24,55  
Ole G.Thomsen                25,18  
Palle Frederiksen              26,39  
Jørgen Larsen                   27,53  
Nina Sparvath                   29,27  
Jan Østerskov                  29,29  
Anne Sofie Bay.Jørgensen  31,15  
Dorthe Evald                      31,21  
Jørn L. Christiansen           31,29  
Dan Nielsen                      31,41  
Erik Mortensen                  32,2  
Karen Rej                         32,31  
Karin Maria Larsen            32,31  
Susanne Jensen                32,31  
Annie Sofia Gregersen       33,12  
Just Christensen                34,29  
Max Jørgensen                  34,56  
Hans Sode-Madsen            35,5  
Knud Madsen                    36,34  
Jette W. Jørgensen            38,02  
10,1 km.    
Victor Boserup                   39,25 min.  
Søren Boserup                   41,35  
Michael Vestergård            44,23  
Bjørn Lieberkind                  45,06  
Thomas Nedergaard            49,54  
Bjørn Kelsen                      50,26  
Klaus W. Jørgensen             50,57  
Martin Hildebrandt               51,48  
Jacob Erlingsen                   52,07  Nr.1 Børn til og med 14. år  
Torben Erlingsen                 52,12  
Tanja W. Jørgensen             52,19  Nr. 1. 40 - 49 år
Kristian Møller                      52,23  
Jørn Werngreen                   52,25  
Morten Frederiksen               54,53  
Bente Jørgensen                   57,34  
Hans Frederichsen              1.00,56  
Dorthe Nørgaard                  1.03,03  
Jeanette Rousing                 1.07,43  
Power Walking Kvinder 5,5 km.    
Benthe Lina Nielsen                40,45 min.  Nr. 2.
     
Jørgen    
Eremitageløbet 05-10-2015
Eremitageløbet den 4. oktober  
13,3 km.  
Michael Vestergård  1.03,21 time
Niels Kyed              1.04,46
Martin Hildebrandt   1.07,42
Jørn Werngreen        1.09,48
Karin Lund Jensen    1.11,07
Carsten Thomasen    1.16,38
Bente Jørgensen       1.17,31
Gitte Brønnum          1.20,34
Hans Frederichsen    1.22,55
Karin Maria Larsen    1.26,18
Karen Rej                 1.26,19
Christian Petersen     1.26,41
   
Jørgen  
2.AFD. AF KLUBMESTERSKABET 2015
SE BILLEDER FRA LØBET
GRUPPEVINDERE.

 
        Okt.
Navn M/K Km. Gruppe 2. tid
         
Børn under 12 år        
Nickolai Møller M 2,2 0 0:14:17
Andrea Sparvath K 2,2 0 0:14:49
Nina Sparvath K 2,2 0 0:14:50
Selma Sparvath K 2,2 0 0:21:02
Anna Møller K 2,2 0 0:21:03
Gurli Jensen K 2,2 0 0:21:05
         
Børn under 12 år        
William Boserup M 5 1 0:32:14
Sara Boserup K 5 1 0:33:22
         
Kvinder 40-49 år        
Bettina Boserup K 5 5 0:23:32
Tanja W. Jørgensen K 5 5 0:23:53
Karen Rej K 5 5 0:32:00
         
Kvinder 50-59 år        
Anne Sofie Bay-Jørgensen K 5 6 0:28:06
Karin Maria Larsen K 5 6 0:29:17
Susanne Jensen K 5 6 0:29:28
Dorthe Nørgaard K 5 6 0:30:10
Tina Møller Larsen K 5 6 0:30:17
         
Kvinder 60-69 år        
Birgit Berner K 5 7 0:27:29
Kate Knudsen K 5 7 0:28:10
Inge Meilbak K 5 7 0:30:24
Kirsten Henriksen K 5 7 0:32:47
Kirsten Lech-Rasmussen K 5 7 0:32:48
         
Kvinder over 70 år        
Birte Kühle K 5 8 0:35:15
         
Mænd 15-29 år        
Victor Boserup M 5 9 0:18:03
         
Mænd 30-39 år        
Kristian Møller M 5 10 0:22:45
Morten Frederiksen M 5 10 0:24:06
         
Mænd 40-49 år        
Søren Boserup M 5 11 0:19:31
Thomas Nedergaard M 5 11 0:22:17
Klaus W. Jørgensen M 5 11 0:22:53
Martin Hildebrandt M 5 11 0:23:43
         
Mænd 50-59 år        
Niels Kyed M 5 12 0:21:26
Bjørn Kelsen M 5 12 0:22:21
Ole G. Thomsen M 5 12 0:22:40
Finn Bay-Jørgensen M 5 12 0:22:50
Jørn Werngreen M 5 12 0:25:01
Jan Østerskov M 5 12 0:27:22
         
Mænd 60-69 år        
Preben Hansen M 5 13 00:21:18
Michael Vestergaard M 5 13 0:21:40
Palle Frederiksen M 5 13 0:24:03
Hans Jørgen Knudsen M 5 13 0:26:24
Lars Grønbek Nielsen M 5 13 0:28:32
Hans Frederichsen M 5 13 0:28:34
Erik Mortensen M 5 13 0:28:56
Jørn Christiansen M 5 13 0:29:04
Christian Petersen M 5 13 0:29:23
Kurt Toft M 5 13 0:31:34
         
Mænd over 70 år        
Aksel Køster M 5 14 0:27:57
Just Christensen M 5 14 0:32:20
Knud Madsen M 5 14 0:32:52
Hans Sode-Madsen M 5 14 0:33:11
         
Power walk kvinder        
Jette W. Jørgensen K PW 15 0:26:12
Benthe Nielsen K PW 15 0:26:21
Dorthe Evald K PW 15 0:29:11
Maria Møller K PW 15 0:31:27
         
Power walk mænd        
Jan Meusling M PW 16 0:26:09
Leif Christiansen M PW 16 0:27:06
Erik Nielsen M PW 16 0:41:01
Preben Nielsen M PW 16 0:42:03
         
Jørgen        

 
Champagne galoppen Køge 04-01-2016
Champagne galoppen Køge den 31. dec.  
10. km.  
Michael Vestergård      46,01 min.
Niels Kyed                      48
Ole G. Thomsen            48,25
Kristian Møller                48,52
Thomas Nedergaard   50,31
Tanja W. Jørgensen      52,41
5. km.  
Klaus W. Jørgensen      23,1
Torben Erlingsen           23,34
Morten Frederiksen       23,4
Jacob Erlingsen             23,46
Martin Hildebrandt        25,23
Karin L. Jensen              25,23
Nina Sparvath                26,21
Palle Frederiksen          27,02
Dorthe Evald 27,48
Karen Rej                        29,15
Hans Frederichsen       29,21
Dan Nielsen                    29,53
Dorthe E. Nørgaard       30,22
Karin M. Larsen             30,26
Jørgen Møller Jensen    31,01
Christian Petersen        31,45
Kirsten Henriksen          32,26
Kirsten L. Rasmussen  32,56
Jette W. Jørgensen        33,05
Birte Kühle                        36,47
PW. 5. km.  
Gurli Jensen                     41,33
   
Jørgen  
Frost cup 18-01-2016
Frost cup 3. afd.

10. km.
Ole G. Thomsen 50,05 min.
5. km.
Karin M. Larsen  31,31
Karen Rej           31,32

Jørgen

 
Herlufholm serieløb marts 11-03-2016
Herlufholm serieløb 6 marts
10. km.
Bjørn Kelsen               50,50 min.
Klaus W. Jørgensen   51,59
Tanja W. Jørgensen   55,08

5,9. km.
Jette W. Jørgensen   45,52

Jørgen

 
Strandvejs løbet 17-03-2016
Strandvejs løbet den 12.marts
10. km.
Karen Rej 58,54 min.

Jørgen

 
Sydkyst løbet i Greve 15-03-2016
Sydkyst  løbet i Greve den 13 marts

½ maraton
Hans J. Knudsen   2.00,01 time
Kate T. Knudsen   2.09,30

10 km.

Karen Rej            1.01,19 time

Jørgen

 
Skærtorsdags løbet i Herlufholm 30-03-2016
Skærtorsdags løbet i Herlufholm den 24. marts
5,144 km.
Palle Frederiksen     25,05 min.
Jacob Erlingsen       26,06
Torben Erlingsen     26,06
Christian Petersen   32,17
Gurli Jensen           32,37
Jørgen M. Jensen    33,00

Jørgen


 
Sydkyst løbet i Greve 30-03-2016
Sydkyst løbet i Greve
10. km.
Karin Maria Larsen           1.02,34 time
Dorthe Emilie Nørgaard    1.02,35

Jørgen

 
Berlin ½ marathon 14-04-2016
Berlin ½ marathon den 3. april

Jan Østerskov         2.09,22 time
Karin Maria Larsen   2.36.39
Dorthe Nørgaard      2.36,39
Karen Rej                2.36,40

Jørgen

 
Boston Maraton 03-06-2016
Boston Maraton den 18. april
42,2 km.
Preben Hansen 3.40,38 time

Jørgen

 
Venindeløbet 24-05-2016
Venindeløbet den 24, april
10. km.
Karen Rej 58,30 min

Jørgen

 
TV Øst løbet Holbæk 02-05-2016
TV Øst løbet Holbæk den 1. maj

½ Maraton


Preben Hansen       1.37,06 time
Michael Vestergård 1.38,22

10. km.
Dorthe Evald                57,22
Karen Rej                  1.04,58
Karin M. Larsen         1.04,59

5.km.
Max Jørgensen            33,55

Jørgen

 
Lillebælt halvmaraton 24-05-2016
Lillebælt  halvmaraton den 7. maj
½ maraton
Karen Rej 2.19,00  time

Jørgen

 
Smid tøjet løbet Kastellet 03-05-2016
Smid tøjet løbet Kastellet København
5. km.
Karin M. Larsen   29,45 min.
Karen Rej           29,45

Jørgen

 
I form Kvindeløb Frederiksberg og Puma socialrun 17-05-2016
I form Kvindeløb Frederiksberg
5. km.
Birte Kuhle 37,13 min

Jørgen

Puma socialrun
5,42 km.
Karen Rej 32,28 min.

Jørgen

 
Møn 2x30 km. march 17-05-2016
Møn 2x30 km. march 7-8 maj
Jette W. Jørgensen
Tanja W. Jørgensen
Karin Maria Larsen

Jørgen


 
Hærløbet Frederiksberg 17-05-2016
Hærløbet Frederiksberg 12. maj
5. km.
Claus W. Jørgensen   24,30 min.
Tanja W. Jørgensen   26,03

Dorthe Nørgaard       32,08
Karin M. Larsen         32,08
10. km.
Karen Rej               1.00,05 time
 
Jørgen
 
Rynkeby Børnekancerfonden i Faxe Ladeplads 24-05-2016
Rynkeby Børnekancerfonden i Faxe Ladeplads den 16. maj
10. km.
Karen Rej 59,41 min
 
Jørgen
Copenhagen Maraton og I Form Løbet Odense 03-06-2016
Copenhagen Maraton den 22. maj
42,2 km.
Preben Hansen 3.42,18 time


I Form Løbet Odense
den 22. maj
5. km.
Karen Rej 28,18 min.
 
Jørgen

 
Sportmaster Kvindeløb i Solgårdsparken 27-05-2016
Sportmaster Kvindeløb i Solgårdsparken i Strøby Egede den 25. maj
7,5 km løb  min.
Tanja W. Jørgensen              40,45
Susanne Werdelin               41,16
Dorthe Evald                          43,22
Anne Sofie Bay-Jørgensen  44,21
Kate T. Knudsen                    44,36
Birgit Berner                            44,45
Karin Maria Larsen                47,28
Kirsten Lech-Rasmussen  47,51
Karen Rej                                48,17
Dorthe E. nørgaard                48,19
Susanne Hansen                  48,19
Birte Kuhle                              55,34
7,5 km. PW
Benthe Lina Nielsen              59,48
Pia Knudsen                           1.12,36
Anne Erlingsen                       1.24,49
Jørgen
   
Femina Kvindeløb Fælledparken 21-10-2016
Femina Kvindeløb Fælledparken den 29. maj
5. km.
Karen Rej 28,47 min.
 
Jørgen
 
 
Makeawish Ønskeløbet i Albertslund 06-06-2016
Makeawish Ønskeløbet i Albertslund den 4. juni
5.km.
Karen Rej 28,13 min.
 
Jørgen
Alt for damerne løbet Amager 21-10-2016
Alt for damerne løbet Amager den 5.juni
10. km.
Karen Rej 59,47 min.
 
Jørgen
1.AFD. AF KLUBMESTERSKABET 11.06.2016
Nr. Navn Km. Gruppe 1. tid
1113 Nickolai Møller 2,2 0 13:39:00
0 Jørgen Møller Jensen 2,2 0 14:11:00
1108 Olivia Adriansen 2,2 0 15:55:00
896 Emma Marie Meilbak 2,2 0 15:56:00
725 Gurli Jensen 2,2 0 16:05:00
1080 Nina Sparvath 2,2 0 17:21:00
1079 Andrea Sparvath 2,2 0 17:22:00
1078 Selma Sparvath 2,2 0 17:24:00
1117 Anna Møller 2,2 0 17:31:00
897 Matilde Meilbak 2,2 0 27:29:00
         
1094 Marie Louise Loberg 5 1 29:05:00
1098 Sara Boserup 5 1 29:07:00
         
1118 Tanja W. Jørgensen 5 6 24:12:00
         
1088 Bettina Boserup 5 7 22:38:00
743 Karin Maria Larsen 5 7 29:17:00
796 Susanne Hansen 5 7 29:43:00
1086 Dorthe Nørgaard 5 7 30:09:00
1110 Kirsten Henriksen 5 7 32:05:00
         
793 Bente Jørgensen 5 8 27:45:00
         
799 Birte Kühle 5 9 36:32:00
         
1115 Kristian Møller 5 10 21:05:00
1106 Niclas Adriansen 5 10 22:33:00
726 Morten Frederiksen 5 10 24:23:00
         
795 Henrik Andreasen 5 11 18:36:00
1087 Søren Boserup 5 11 19:10:00
1082 Thomas Nedergaard 5 11 22:16:00
884 Torben Erlingsen 5 11 23:00:00
794 Klaus W. Jørgensen 5 11 24:32:00
         
1093 Niels Kyed 5 12 21:32:00
798 Bjørn Kelsen 5 12 22:21:00
1091 Finn Bay-Jørgensen 5 12 23:15:00
1101 Carsten Kirkø 5 12 25:46:00
1089 Jørn Werngreen 5 12 26:29:00
921 Max Jørgensen 5 12 33:45:00
         
791 Michael Vestergaard 5 13 20:54:00
751 Ole G. Thomsen 5 13 22:30:00
741 Palle Frederiksen 5 13 22:41:00
716 Carsten Thomasen 5 13 27:32:00
1099 Jørgen Larsen 5 13 27:47:00
885 Lars Grønbek Nielsen 5 13 29:41:00
718 Christian Petersen 5 13 31:00:00
         
1067 Hans Frederichsen 5 14 28:34:00
797 Knud Madsen 5 14 34:15:00
         
1084 Just Christensen 5 15 33:31:00
         
778 Jette W. Jørgensen PW 16 24:47:00
792 Benthe Nielsen PW 16 24:49:00
900 Bente Olsen PW 16 25:26:00
895 Inge Meilbak PW 16 27:27:00
745 Pia Knudsen PW 16 32:20:00
894 Birgith Nielsen PW 16 33:29:00
883 Anne Erlingsen PW 16 37:13:00
         
899 Jan Meusling PW 17 24:58:00
978 Kurt Toft PW 17 26:37:00
893 Preben Nielsen PW 17 32:42:00
898 Hans Sode-Madsen PW 17 32:44:00
KLUBMESTERSKAB   GRUPPEINDDELING
2,5 km     Gruppe
Børn     0
       
5 km      
Piger til og med 11 år   1
Drenge til og med 11 år   2
Piger 12 - 14 år   3
Drenge 12 - 14 år   4
       
Damer 15 - 39 år   5
Damer 40 - 49 år   6
Damer 50 - 59 år   7
Damer 60 - 69 år   8
Damer 70+   9
       
Herrer 15 - 39 år   10
Herrer 40 - 49 år   11
Herrer 50 - 59 år   12
Herrer 60 - 69 år   13
Herrer 70 - 79 år   14
Herrer 80+   15
       
Power Walking 3,420 km    
Damer     16
Herrer     17
Bogense løbet på Fyn 14-06-2016
Bogense løbet på Fyn den 11. juni
10. km.
Karen Rej 58,38 min.

Jørgen


 
Natur Maraton Korsør og The Color Run Tropicolor 14-06-2016
STOREBÆLT Natur Maraton Korsør den 12. juni
½ Maraton
Nina Sparvath 2.08,47 time

The Color Run Tropicolor den 12. juni
5. km.
Karen Rej  Just for fun

 
Jørgen
 
CPH Womens Østerbro Stadion 21-10-2016
CPH Womens Østerbro Stadion den 18. juni
10. km.
Karen Rej 57,55 min.

Jørgen

 
Køge Halvmaraton og Sjælland på tværs på cykel 22-06-2016
Køge By Halvmaraton den 19. juni
½ maraton
Michael Vestergård    1.34,20 time
Klaus W. Jørgensen   1.52,03
Tanja W. Jørgensen   1.57,28
1/4 maraton
Karen Rej                   1.01,21


Sjælland på tværs på cykel
205. km.
Hans J. Knudsen       7.58,21
Jørgen

 




 
Stafet for livet Køge 22-06-2016
Stafet for livet Køge Marina den 18 / 19 juni

Valløby Motions hold
1530 omgange
i alt 459 km.

Jørgen

 
Odinsbroløbet  Odense samt Runway Night Run Ålborg 21-10-2016
Odinsbroløbet  Odense den 25. juni
½ maraton
Karen Rej 2.08,42 time

Jørgen

Runway Night Run Ålborg den 25. juni
5. km.
Karen Rej  29,44 min.

Jørgen
Triatlon Stevns Jernmand og 1/4 Jernmand 2016 27-06-2016
Triatlon Stevns Jernmand 2016
½ Jernmand 1800 m. svømning, 90 km. cykling, ½ maraton
Ole G. Thomsen     5.55,26 time
Niels Kyed             6.13,16

1/4 Jernmand 900 m. svømning, 45 km.cykling, 1/4 maraton
Nina Sparvath       3.15,42
Benny Jørgensen   4.07,20

Jørgen

 
Kalmars ½ maraton 31-08-2016
Kalmars ½ maraton den 2. juli Sverige
½ maraton
Preben Hansen 1.36,43 time

Jørgen

 
Bornholm rundt marsch 07-07-2016
Bornholm rundt marsch 125. km. 1 - 3 juli
Jette Wichmann Jørgensen
Tanja Wichmann Jørgensen
Karin Maria Larsen

Jørgen

 
Etape Bornholm Maraton 23-08-2016
Etape Bornholm Maraton over fem etaper
42,2 km.
Lars Grønbek Nielsen 4.43,58 time

Jørgen

 
DHL Stafet Odense 23-08-2016
DHL Stafet Odense
5. km.
Jan Østerskov 27,40 min.

Jørgen

 
Brøndby Kvindetriatlon 17-09-2016
Brøndby Kvindetriatlon den 14. august
200 m. svømning, 20. km. Cykling, 4. km. løb
Karin M. Larsen 1.26,38 time

Jørgen

 
Karise løbet 17-09-2016
Karise løbet den 13. august
5. km.
Karin M. Larsen

 
Jørgen
BMV Havneløb København 23-08-2016
BMV Havneløb København den 18. august
5. km.
Klaus W. Jørgensen   26,39 min.

10. km.
Ole G. Thomsen        48,21 min
Tanja W.Jørgensen    57,36

Jørgen

 
Hårlev Cykelløb saamt Samsø Halvmaraton 17-09-2016
Hårlev Cykelløb den 20. august
65.km.
Karin M. Larsen 3.14,00 time

Samsø Halvmaraton den 20. august
½ maraton
Karen Rej 2.16,05 time

Jørgen

 
Kastel løbet 21-10-2016
Kastel løbet den 23. august
5. km.
Karen Rej 30,53 min.

Jørgen


 
Almindsø -Stafetten Silkeborg 21-10-2016
Almindsø -Stafetten Silkeborg den 24. august
5. km.
Karen Rej Walk / Arriva

Jørgen
Kvinde Trail løb den hvide dame Fakse Kalkbrud 31-08-2016
Kvinde Trail løb den hvide dame Fakse Kalkbrud den 27. august
8,5 km.
Tanja W. Jørgensen  53,45 min.

5,5 km.
Karin M. Larsen        44,05 min.
Karen Rej                44,05

Jørgen

 
Træd til Danmark Cykling 31-08-2016
Træd til Danmark Cykling den 28. august i Køge
25. km.
Nikolaj Møller
Gurli Jensen
Maria Møller Jensen

Jørgen

 
Villa Galina løbet 31-08-2016
Villa Galina løbet den 28. august i Hesede skov
14. km.
Kristian Møller           58,24 min.
Niclas Adriansen     1.07,04
Martin Hildebrandt  1.07,22

9.5 km.
Jacob Erlingsen        50,15 nr. 2 i sin gruppe
Torben Erlingsen      51,45
Morten Frederiksen   56,39
Tanja W. Jørgensen  56,52

5,5 km.
Klaus W. Jørgensen   33,06
Jørgen Larsen           34,45

Jørgen

 
Esrum Sø Rundt Kongeetapen 31-08-2016
Esrum Sø Rundt Kongeetapen den 28. august
27. km.
Preben Hansen 2.10,40 time

Jørgen

 
Ejby Natløb Fyn 21-10-2016
Ejby Natløb Fyn den 1. september
5. km.
Karen Rej 32,26 min.

Jørgen
DHL Stafetten København 21-10-2016
DHL Stafetten København den 2. september
5. km.
Karen Rej Walk / Arriva

Jørgen
Gavnø Challenge Næstved 09-09-2016
Gavnø Challenge Næstved lørdag den 3. september
7,5 km.
Karin M. Larsen    47,33 min.
Karen Rej            47,33

Jørgen

 
Xterra Denmark Møens Klint 2016 09-09-2016
Xterra Denmark Møens Klint 2016 lørdag den 3. september
Trail løb
10. km.
Kristian Møller             56,24 min.
Thomas Nedergaard    56,45
5.km
Nina Sparvath              38,27

Jørgen

 
Moserunden Fyn 21-10-2016
Moserunden Fyn den 6. september
10. km.
Karen Rej 59,57 min

Jørgen
Medoc Vinmaraton Frankrig 20-09-2016
Medoc Vinmaraton Frankrig den 10. september med 22. vin smagninger
Maraton
Preben Hansen 5.02,27

Jørgen

 
Støt Brysterne løb København 21-10-2016
Støt Brysterne løb København den 11. september
10. km.
Karen Rej 1.02,37 time

Jørgen

 
Motorvejsløbet 2016 i Silkeborg 16-09-2016
Motorvejsløbet 2016 i Silkeborg
10. km.
Karen Rej 1.01,51

Jørgen

 
Stjerneløb Køge torv 03-10-2016
Stjerneløb Køge torv den 17. september
7. km.
Karin Maria Larsen   37,12
3,5. km.
Jørn Wermgreen      16,19
Jan Østerskov          16,33

Jørgen​

 
Copenhagen Halvmaraton 20-09-2016
Copenhagen Halvmaraton den 18.september
½ maraton
Michael Vestergård   1.37,28 time
Ole G. Thomsen       1.45,11
Klaus W. Jørgensen  1.47,33
Martin Hildebrandt    1.50,58
Niclas Adriansen       1.50,59
Nina Sparvath          2.07,40
Dorthe Evald           2.08,38
Karen Rej               2.18,13 


Jørgen
 
Valløby løbet 28-09-2016
Valløby løbet den 24. september
 
2. km.
Drenge til og med 8. år
Lucas Erlingsen   10,23 min
Nikolaj Møller      11,05
 
Piger til og med 8. år
Emma Meilbak     10,37 Vinder
Selma Sparvath    13,45
Andrea Sparvath   13,46
Anna Møller          15,01
Matilde Meilbak     15,27
 
Drenge  9-10 år
William Boserup      8,33
 
Piger 9-10 år
Silvia Adriansen     15,03
 
5,5 km.
Børn til og med 11. år
Sarah Boserup    33,28
 
Damer 50-59 år
Anne Sofie Bay-Jørgensen 30,15
Karin Maria Larsen            33,19
Susanne Hansen               33,22
Tina Larsen                      36,04
Kirsten Henriksen              36,15
Dorthe L. Kelsen                42,15
 
Damer + 60. år
Birgit Berner                    30,48
Kirsten Lech Rasmussen    34,02
Inge Meilbak                    34,38
Birte Kuhle                       41,16
 
Herrer 15-39 år
Morten Frederiksen           28,52
 
Herrer 40-49 år
Henrik Andreasen             21,37
Torben Erlingsen              27,09
Benny Jørgensen              40,34
Herrer 50-59 år
Karsten Kirkø                    28,05
Dan E. Nielsen                  32,29
 
Herrer + 60 år
Ole G. Thomsen                25,19 Vinder
Finn Bay Jørgensen           25,37
Palle Frederiksen               26,28
Hans J. Knudsen                28,44
Jan Østerskov                    30,01
Erik Mortensen                   30,13
Jørgen Larsen                    30,23
Erik Løvgren Jensen           32,49
Kurt Toft                            35,59
Hans Sode-Madsen             37,06
 
10. km.
Damer 15-39 år
Nina Sparvath                      58,36
 
Damer 40-49 år
Karen Rej                         1.02,47
 
Damer + 60 år
Kate T. Knudsen                  58,54
Bente Jørgensen                  59,34
 
Herrer 15-39 år
Niclas Adriansen                  46,38
 
Herrer 40-49 år
Søren Boserup                     45,26
Martin Hildebrandt                50,40
Klaus W. Jørgensen               50,56
Thomas Nedergaard              50,57
 
Herrer 50-59 år
Niels Kyed                            51,05
Bjørn Kelsen                         52,31
Jørn Werngreen                    58,16
 
Herrer + 60 år
Michael Vestergård               44,13 Vinder
Hans Frederichsen              1.05,08
 
Powerwalking Damer
5,5 km.
Benthe Lina Nielsen              43,44 Vinder
 
Powerwalking Herrer
5,5 km.
Just Christensen                   51,49
 
Jørgen
Urban Run CPH 21-10-2016
Urban Run CPH den 25. september
10. km.
Karen Rej 1.20,05 time

Jørgen
Berlin Maraton 28-09-2016
Berlin Maraton den 25. september
Maraton
Preben Hansen 3.37,56 time

Jørgen
Maj Invest Friløbet København 03-10-2016
Maj Invest Friløbet København den 25. september
10. km.
Jan Østerskov    55,14 min.
Jørn Werngreen 55,25

Jørgen
Stevns Klint Naturløb i Rødvig 03-10-2016
Stevns Klint Naturløb i Rødvig den 01. oktober
½ maraton
Kristian Møller             1.37,30 time
Thomas Nedergaard    1.48,36
Nina Sparvath             2.07,04
10,55 km.
Finn Bay Jørgensen       52,02
Klaus W. Jørgensen       53,02
Bjørn Kelsen                 54,31
Hans Jørgen Knudsen    57,28
Jørn Werngreen            58,44
Kate Terese Knudsen  1.01,15
Karin Maria Larsen      1.08,45
Karen Rej                   1.08,48
5,25 km.
Tanje W. Jørgensen         32,55

Jørgen

 
Kvindemilen Herlufsholm 21-10-2016
Kvindemilen Herlufsholm den 8. oktober
7,5 km.
Karen Rej 48,16 min.

Jørgen
Eremitage Løbet den 9. oktober 10-10-2016
Eremitage Løbet
den 9. oktober

 
13.3 km.
Michael Vestergård           1.00,59 time
Niels Kyed                           1.02,46
Martin Hildebrandt              1.06,59
Niclas Adriansen                1.11,54
Jacob Erlingsen                  1.12,49
Torben Erlingsen                1.12,49
Jørn Werngreen                   1.12,57
Carsten Thomasen            1.17,58
Bente Jørgensen                 1.19,42
Hans Frederichsen             1.26,34
Christian Petersen              1.26,51
Kirsten Lech- Rasmussen  1.27,10
Jørgen

 
Marguerit løbet Korsør 21-10-2016
Marguerit løbet Korsør den 9. oktober
8. km.
Karen Rej 50,00 min.

Jørgen
I Form Hjerteløb Odense 02-12-2016
I Form Hjerteløb Odense den 16. oktober
10, km.
Karen Rej 60,00 min.
 
Jørgen
2. AFD. AF KLUBMESTERSKABET 22.oktober         Juni Okt.
Navn Klasse M/K Km. Gruppe 1. tid 2. tid
Nickolai Møller Børn M 2,2 0 13:39:00 11:12:00
Emma Marie Meilbach Børn k 2,2 0 15:56:00 13:54:00
Lucas Erlingsen Børn   M 2,2 0   14:41:00
Olivia Adriansen Børn   K 2,2 0 15:55:00 15:32:00
Andrea Sparvath Børn   K 2,2 0 17:22:00 15:38:00
Selma Sparvath Børn   K 2,2 0 17:24:00 15:53:00
Nina Sparvath Kvinder 30-39 år K 2,2 0 17:21:00 15:55:00
Matlde Meilbach Børn   K 2,2 0 27:29:00 16:31:00
Wiliam Boserup Børn M 2,2 0   24:23:00
Anna Møller Børn   K 2,2 0 17:31:00 24:47:00
             
Marie Louise Loberg Piger til og med 11 år K 5 1 29:05:00 30:42:00
Sara Boserup Piger til og med 11 år K 5 1 29:07:00 31:25:00
             
Jacob Erlingsen Drenge 12-14 M 5 4   25:02:00
             
Tanja W. Jørgensen Kvinder 40-49 år K 5 6 24:12:00 28:45:00
Karen Raj Kvinder 40-49 år K 5 6   29:40:00
             
Dorthe Evald Kvinder 60-69 år K 5 7   28:11:00
Anne Sofie Bay-Jørgensen Kvinder 50-59 år K 5 7   28:32:00
Karin Maria Larsen Kvinder 50-59 år K 5 7 29:17:00 28:48:00
Susanne Hansen Kvinder 50-59 år K 5 7 29:43:00 30:03:00
Dorthe Keldsen Kvinder 50-59 år K 5 7   35:04:00
             
Kate Knudsen Kvinder 60-69 år K 5 8   27:36:00
Bente Jørgensen Kvinder 60-69 år K 5 8 27:45:00 28:01:00
             
Birte Kühle Kvinder 70-79 år K 5 9 36:32:00 37:10:00
             
Kristian Møller Mænd 30-39 år M 5 10 21:05:00 20:55:00
Niclas Adriansen Mænd 30-39 år M 5 10 22:33:00 21:04:00
Morten Frederiksen Mænd 30-39 år M 5 10 24:23:00 27:16:00
             
Henrik Andreasen Mænd 40-49 år M 5 11 18:36:00 20:22:00
Søren Boserup Mænd 40-49 år M 5 11 19:10:00 21:01:00
Thomas Nedergaard Mænd 40-49 år M 5 11 22:16:00 22:07:00
Martin Hillebrandt Mænd 40-49 år M 5 11   23:50:00
Klaus W. Jørgensen Mænd 40-49 år M 5 11 24:32:00 24:27:00
Torben Erlingsen Mænd 40-49 år M 5 11 23:00:00 24:55:00
             
Niels Kyed Mænd 50-59 år M 5 12 21:32:00 21:08:00
Bjørn Kelsen Mænd 50-59 år M 5 12 22:21:00 22:55:00
Finn Bay-Jørgensen Mænd 50-59 år M 5 12 23:15:00 23:35:00
Jørn Werngreen Mænd 50-59 år M 5 12 26:29:00 26:05:00
Dan Jensen Mænd 50-59 år M 5 12   29:10:00
Max Jørgensen Mænd 50-59 år M 5 12 33:45:00 32:50:00
Michael Nielsen Mænd 50-59 år M 5 12   32:53:00
             
Michael Vestergaard Mænd 60-69 år M 5 13 20:54:00 21:29:00
Ole G. Thomsen Mænd 60-69 år M 5 13 22:30:00 22:41:00
Palle Frederiksen Mænd 60-69 år M 5 13 22:41:00 23:53:00
Hans Jørgen Knudsen Mænd 60-69 år M 5 13   25:20:00
Christian Petersen Mænd 60-69 år M 5 13 31:00:00 29:04:00
Lars Grønbek Nielsen Mænd 60-69 år M 5 13 29:41:00 29:42:00
Jørn Christiansen Mænd 60-69 år M 5 13   29:52:00
Jørgen Larsen Mænd 60-69 år M 5 13 27:47:00 29:58:00
Erik Mortensen Mænd 60-69 år M 5 13   30:01:00
             
Hans Frederichsen Mænd 70-79 M 5 14 28:34:00 29:14:00
Knud Madsen Mænd 70-79 M 5 14 34:15:00 33:28:00
             
Just Christensen Mænd 80+ M 5 15 33:31:00 34:10:00
             
Benthe Nielsen Power walk kvinder K PW 16 24:49:00 26:44:00
Jette W. Jørgensen Power walk kvinder K PW 16 24:47:00 26:49:00
Inge Meilbak Power walk kvinder K PW 16 27:27:00 32:12:00
Pia Knudsen Power walk kvinder K PW 16 32:20:00 33:15:00
Birgith Nielsen Power walk kvinder K PW 16 33:29:00 33:17:00
Anne Erlingsen Power walk kvinder K PW 16 37:13:00 36:53:00
             
Jan Meusling Power walk mænd M PW 17 24:58:00 26:42:00
Kurt Toft Power walk mænd M PW 17 26:37:00 28:04:00
Hans Sode-Madsen Power walk mænd M PW 17 32:44:00 33:39:00
Kalveboderne rundt Hvidovre 02-11-2016
Kalveboderne rundt Hvidovre den 29. oktober

6. km.
Tanja W. Jørgensen    32,22 min.

12. km.
Niels Kyed                  56,29
Ole G. Thomsen          57,44
Klaus W. Jørgensen     58,51

Jørgen
Mærk Næstved Broløb 29-12-2016
Mærk Næstved Broløb den 30. oktober
½ maraton
Karen Rej 2.24,00 time
Jørgen
 
Roskilde Airport Runway Run 02-12-2016
Roskilde Airport Runway Run den 4. november
7,5 km.
Karen Rej 46,20 min
 
Jørgen
Lufthavnen ½  maraton 02-12-2016
Lufthavnen ½  maraton den 6. november
½ maraton
Karen Rej 2.15,00 time
 
Jørgen
 
 
Whitover løbet 22-11-2016
Whitover løbet den 13. november Hvidovre

10.km.
Kristian Møller            43,16 min.
5.m.
Maria møller Jensen    26,24

Jørgen
Stiftens Etape Løb Faaborg 29-12-2016
Stiftens Etape Løb Faaborg den 27. november
12. km.
Karen Rej 1.20,14 time
Jørgen
2.AFDELING AF KLUBMESTERSKABET 20-10-2014
Nr Navn   Km. Gruppe 1. tid 2. tid 3. tid
    Børn    0     0:00:00
81 Anna Møller   2,5 0 16:41:00 15:39:00 32:20:00
6 Jørgen Møller Jensen   2,5 0 16:41:00 15:40:00 32:21:00
41 Lucas Erlingsen   2,5 0 16:44:00 15:37:00 32:21:00
86 Nickolai Møller   2,5 0 16:45:00 15:41:00 32:26:00
               
    Piger til og med 11 år 5 1     0:00:00
    Drenge til og med 11 år 5 2     0:00:00
42 Jacob Erlingsen     2   26:49:00 26:49:00
90 William Boserup     2 32:28:00 31:23:00 63:51:00
26 Johannes Barfod     2 32:30:00 31:26:00 63:56:00
    Piger 12-14 år 5 3     0:00:00
    Drenge 12-14 år 5 4     0:00:00
    Damer 15-39 5 5     0:00:00
    Damer 40-49 5 6     0:00:00
91 Bettina Boserup     6 22:24:00 22:31:00 44:55:00
48 Tanja W. Jørgensen     6 25:14:00 23:54:00 49:08:00
66 Hanne Sørensen     6 36:29:00 34:29:00 70:58:00
    Damer 50-59 5 7     0:00:00
89 Helle Solgaard     7   24:43:00 24:43:00
92 Tove Jensen     7   26:24:00 26:24:00
  Dorthe Evald     7 28:05:00   28:05:00
  Bente Madsen     7 37:17:00   37:17:00
16 Anne Sofie Bay-Jørgensen     7 28:11:00 27:24:00 55:35:00
21 Susanne Jensen     7 28:35:00 28:40:00 57:15:00
7 Olga Lahrmann     7 25:46:00 33:15:00 59:01:00
34 Dorthe Nørgaard     7 30:23:00 29:57:00 60:20:00
33 Karin Maria Larsen     7 32:05:00 31:30:00 63:35:00
    Damer 60-69 5 8     0:00:00
54 Karin Jensen     8   26:23:00 26:23:00
61 Birgit Berner     8 26:23:00 26:52:00 53:15:00
88 Kirsten Lech-Rasmussen     8 27:40:00 27:23:00 55:03:00
97 Annie Sofia Gregersen     8 29:24:00 28:13:00 57:37:00
38 Kate Knudsen     8 29:18:00 28:44:00 58:02:00
71 Inge Meilbak     8 29:37:00 30:06:00 59:43:00
67 Jette W. Jørgensen     8 32:25:00 32:02:00 64:27:00
50 Birte Kühle     8 33:40:00 33:35:00 67:15:00
20 Edith Pedersen     8 33:26:00 36:07:00 69:33:00
10 Birgith Nielsen     8   36:06:00 36:06:00
    Damer + 70 5 9     0:00:00
    Herre 15-39 5 10     0:00:00
100 Victor Boserup     10   18:38:00 18:38:00
94 Niclas Adriansen     10   21:53:00 21:53:00
24 Morten Frederiksen     10 23:01:00 23:28:00 46:29:00
84 Kristian Møller     10 27:20:00 23:51:00 51:11:00
    Herre 40-49 5 11     0:00:00
1 Torben Jacobsen     11   24:35:00 24:35:00
99 Søren Boserup     11 19:18:00 21:07:00 40:25:00
101 Lars Bo Rasmussen     11 20:43:00 20:59:00 41:42:00
80 Martin Hildebrandt     11 23:10:00 23:26:00 46:36:00
47 Klaus W. Jørgensen     11 23:08:00 23:55:00 47:03:00
39 Torben Erlingsen     11 24:01:00 24:21:00 48:22:00
    Herre 50-59 5 12     0:00:00
  Michael Nielsen     12 33:03:00   33:03:00
18 Niels Kyed     12 21:09:00 20:51:00 42:00:00
19 Ole G. Thomsen     12 21:44:00 22:08:00 43:52:00
17 Finn Bay-Jørgensen     12 22:39:00 22:16:00 44:55:00
4 Bjørn Kelsen     12 24:12:00 22:26:00 46:38:00
12 Jørn Werngreen     12 24:44:00 24:04:00 48:48:00
14 Jan Østerskov     12 26:49:00 26:54:00 53:43:00
5 Max Jørgensen     12 30:39:00 29:19:00 59:58:00
    Herre 60-69 5 13     0:00:00
9 Lars Grønbek Nielsen     13   27:17:00 27:17:00
79 Erik Løvgren Jensen     13   28:06:00 28:06:00
31 Preben Hansen     13 20:53:00 21:01:00 41:54:00
32 Palle Frederiksen     13 23:11:00 23:20:00 46:31:00
15 Jørgen Larsen     13 23:40:00 24:44:00 48:24:00
49 Aksel Køster     13 25:43:00 26:17:00 52:00:00
37 Erik Mortensen     13 28:26:00 27:20:00 55:46:00
13 Hans Frederichsen     13 28:28:00 27:38:00 56:06:00
78 Jørn Christiansen     13 28:08:00 28:41:00 56:49:00
73 Kurt Toft     13 29:19:00 29:59:00 59:18:00
35 Hans Jørgen Knudsen     13 31:22:00 28:29:00 59:51:00
  Christian Petersen                          13 28:21:00   28:21:00
    Herre + 70 5 14     0:00:00
  Knud Madsen     14 30:31:00   30:31:00
29 Just Christensen     14   32:45:00 32:45:00
30 Hans Sode-Madsen     14 31:22:00 31:45:00 63:07:00
    PW Damer 3420 15     0:00:00
  Gitte Hansen   PW 15 30:23:00   30:23:00
  Grethe Larsen   PW 15 31:37:00   31:37:00
102 Dorte Køster   PW 15   33:13:00 33:13:00
57 Gurli Lund Pedersen   PW 15   33:16:00 33:16:00
  Lis Madsen   PW 15 35:00:00   35:00:00
83 Maria Møller   PW 15 24:46:00 24:53:00 49:39:00
22 Benthe Nielsen   PW 15 26:58:00 27:22:00 54:20:00
28 Lene Barfod   PW 15 27:30:00 31:18:00 58:48:00
93 Alice Nielsen   PW 15 29:58:00 31:07:00 61:05:00
8 Pia Knudsen   PW 15 31:38:00 29:49:00 61:27:00
36 Hanne Rytgaard   PW 15 36:27:00 32:35:00 69:02:00
51 Anne Erlingsen   PW 15 37:22:00 36:45:00 74:07:00
2 Aggi Jensen   PW 15   41:26:00 41:26:00
    PW Herre 3420 16     0:00:00
  Poul Hansen   PW 16 32:05:00   32:05:00
53 Jens Rytgaard   PW 16   32:42:00 32:42:00
23 Erik Nielsen   PW 16   37:17:00 37:17:00
3 John Jensen   PW 16   41:46:00 41:46:00
43 Jan Meusling   PW 16 24:46:00 24:54:00 49:40:00
95 Jørgen Gregersen   PW 16 26:29:00 26:55:00 53:24:00
98 Johannes Nielsen   PW 16 26:47:00 31:08:00 57:55:00
27 Tom Barfoed     16 32:33:00 31:17:00 63:50:00
52 Leif Christiansen   PW 16 34:18:00 33:49:00 68:07:00
Ultraløbet Gendarmstien Kruså - Sønderborg 15-06-2014
Ultraløbet Gendarmstien Kruså - Sønderborg den 14. juni
60. km.
Victor Boserup          6.29,29 time
Søren Boserup          6.29,35
Lars. Bo Rasmussen  6.29,39
 
Jørgen
Grand Union Canal Race Birgmingham London 145 miles 02-06-2014
Grand Union Canal Race Birgmingham London 145 miles
(260 km.) 24-25 maj
Søren Boserup 34.00,00 timer
Bedste Danske resultat nogensiden

SE SØREN HER

 
 
Jørgen
Sportmaster Kvindeløb i Solgårdsparken 23-05-2014
Sportmaster Kvindeløb i Solgårdsparken den 21. maj
 
7,5. km.
Tanja Wichmann Jørgensen  37.40 min.
Birgit Berner                           40,26  
Karin Lund Jensen                 40,54
Dorthe Evald                           41,16
Kirsten Lech Rasmussen       43,00
Anne Sofie Bay-Jørgensen     43,44
Susanne Jensen                     44.12
Kate Knudsen                         46.32
Dorthe Nørgaard                     47,56
Inge Meilbak                           49,56
Karin Maria Larsen                 51,34
Edith Pedersen                       53,18
Birte Kuhle                              53,45
Hanne Rytgaard                     56,14
Hanne Sørensen                 1.02,45

Powerwalking 7,5. km.
Maria Møller Jensen               56,48
Benthe Lina Nielsen               57,37
Gitte Hansen                       1.17,04
Anne Erlingsen                    1.23,54
 
Jørgen
Resultater for    
gående 2015    
Nummer Navn Tid
56 Anne Francois Jørgensen  0.52.48.7
115 Kirsten Raabjerg Horsted  0.54.11.4
663 Gunhild Klitmøller  0.54.11.7
651 Malene Boesgaard  0.54.15.0
654 Gitte Jensen  0.55.46.4
76 Gitte Boisen  0.56.55.9
652 Anne Mette Hansen  0.57.15.6
25 Benthe Lina Nielsen  0.57.49.4
687 Sille Blume Jakobsen  0.58.21.8
61 Camilla Norhild Olsen  0.58.22.7
62 Gitte Schultz Fruergaard  0.58.32.8
261 Zienette Rasmussen  0.58.46.6
17 Helle Vilstrup  1.00.34.0
16 Heidi Larsen  1.00.48.2
569 Heidi Durin  1.00.59.8
12 Sonja Andersen  1.01.00.1
342 Cille Marcher  1.01.14.0
343 Smilla Bjørnskov  1.01.26.0
635 Anita Rasmussen  1.01.31.0
653 Jytte Andersen  1.01.54.7
599 Pia Kjærgaard  1.04.29.9
263 Dorte K. Christiansen  1.04.44.4
386 Dorthe Kjær Jensen  1.04.44.9
148 Else-Marie Simonsen  1.04.45.4
514 Gitte P. (SK)  1.05.04.0
515 Bente O. (SK)  1.05.04.9
46 Dorte Bjørn  1.05.11.9
1 Irene Woer  1.05.38.7
74 Jeanette Kristensen  1.06.26.7
586 Ilona Gilman Willemoes  1.06.45.0
585 Inger Greiersen  1.06.45.9
127 Marianne Elshauge  1.07.16.7
126 Alice Lundgren  1.07.17.7
137 Marianne Madsen  1.07.39.0
138 Tove Jensen  1.07.39.1
606 Bettina Winther  1.07.58.9
602 Marianne Nygaard  1.07.59.7
162 Doris Larsen  1.08.03.1
642 Bettina Elkjeer Svendborg  1.08.05.2
437 Mette L. Nielsen (SK)  1.08.11.2
438 Annette W. (SK)  1.08.11.6
433 Maybrit Petersen (SK)  1.08.12.2
92 Ulla L. Petersen  1.08.20.0
223 Ellen Nielsen  1.08.20.0
396 Ave Husmer (SK)  1.08.20.0
481 Ailen Frederiksen (SK)  1.08.25.9
549 Birthe Jensen  1.08.27.9
547 Lizzie Bredvig  1.08.28.2
550 Laila Thomsbæk  1.08.30.2
595 Janni Kuske  1.08.32.2
694 Anette Ladager  1.08.32.5
400 Ulla (SK)  1.08.32.9
239 Sonja Holde  1.09.09.0
238 Lis Nielsen  1.09.10.0
471 Birthe (SK)  1.09.11.7
598 Heidi Vielsøe  1.09.31.8
604 Mia Olsen  1.09.32.1
603 Susanne Sjøgreen    1.09.32.7
408 Karina (SK)  1.09.48.1
546 Janne Muderspach  1.10.11.3
374 Jann Olsen  1.11.19.2
375 Gerda Nielsen  1.11.20.0
129 Nina Sparvath  1.11.35.1
90 Maria Møller jensen  1.11.35.9
42 Lisbeth Vasegaard Ingildsen  1.11.36.5
15 Birgit Jensen  1.11.37.2
414 Jane H. (SK)  1.11.40.9
413 Heidi Møller (SK)  1.11.41.7
429 Hanne Schøn (SK)  1.11.45.1
489 Svitlana (SK)  1.11.46.0
472 Rebecca (SK)  1.11.54.3
211 Celina Bang  1.11.54.7
518 Christina (SK)  1.12.03.0
521 Karina (SK)  1.12.03.4
401 Tanja C (SK)  1.12.18.0
440 Randi Themsen (SK)  1.12.21.3
110 Sanne Borring Lentz  1.12.21.6
116 Linda Nielsen  1.12.25.3
493 Lotte Rasmussen (SK)  1.12.26.2
494 Karin Søgaard (SK)  1.12.37.1
657 Else Poulsen  1.12.37.5
517 Anette (SK)  1.12.41.1
516 Conni A. (SK)  1.12.47.6
548 Bente Rye  1.12.48.0
225 Christina Mandrupsen  1.13.05.7
144 Anni Antonsen  1.13.06.3
111 Gitte Voss  1.13.25.3
121 Pia Bundgaard  1.13.26.2
119 Susanne Bach  1.13.57.0
114 Kirsten Larsen  1.13.57.5
107 Vivi Højegård  1.13.58.2
106 Anita Iversen  1.13.59.0
108 Pernille Ellinghaut  1.13.59.5
340 Lonnie Selzer  1.14.01.1
341 Iris Selzer  1.14.09.5
105 Susie Glentemose  1.14.14.5
84 Lisa Hansen  1.14.35.2
316 Lone Andersen  1.14.36.0
474 Margithe R. (SK)  1.14.36.8
286 Anne Mith Olesen  1.14.36.9
490 Pernille Kastebo (SK)  1.14.37.4
288 Eva Jeel  1.14.37.7
283 Dorit Nielsen  1.14.38.1
167 Bodil Rasmussen  1.14.39.1
478 Tina Juel Jensen (SK)  1.14.39.1
280 Anja Juel Andersen  1.14.39.3
330 Eva Zetterstrøm  1.14.39.6
168 Marianne Rasmussen  1.14.46.2
328 Heidi Holm Jensen  1.14.46.2
364 Herdis Dahlstrup  1.14.46.8
365 Connie Elisabeth Christensen  1.14.48.1
362 Maja Gromada  1.14.48.9
356 Rita Dänhardt  1.14.53.1
70 Methe Sonne  1.14.54.0
72 Annette Phfiffer  1.14.54.8
249 Hanne Thulstrup Jensen  1.14.55.4
519 Mette (SK)  1.14.58.3
522 Janni (SK)  1.14.58.7
354 Mina Bernig  1.14.59.0
619 Nina Larsen  1.14.59.5
543 Jytte Jensen  1.15.00.2
355 Lis Zaar  1.15.01.2
31 Dorthe Pedersen  1.15.04.8
545 Ellen Lorentsen  1.15.07.2
551 Bente Alveen  1.15.08.0
98 Maja Norman Andersen  1.15.09.3
292 Lene Lykke Andersen  1.15.09.8
324 Christina Jensen  1.15.10.1
327 Kathenhe Ratgen  1.15.10.3
468 Lissi (SK)  1.15.11.0
467 Berit (SK)  1.15.14.9
466 Anna (SK)  1.15.19.6
469 Gitte (SK)  1.15.20.0
314 Brisitte Andersen  1.15.23.2
315 Susanne Gandløse  1.15.24.6
313 Anne Mette Nimann  1.15.29.1
293 Susanne Jensen  1.15.48.5
542 Hanne Østergård  1.15.49.1
505 Nethe Kuske (SK)  1.15.49.3
504 Sara Geertsen (SK)  1.15.54.2
501 Vibeke (SK)  1.15.54.3
392 Helle Funch (SK)  1.15.54.5
415 Lene B. (SK)  1.15.54.8
423 Lone Damsgaard (SK)  1.15.55.3
422 Mette Freitag (SK)  1.16.10.3
419 Denni Pedersen (SK)  1.16.11.2
366 Jette Bo Pedersen  1.16.21.2
367 Ulla Larsen  1.16.22.0
112 Charlotte Grønn  1.16.22.3
120 Vicki Stevold  1.16.23.0
513 Rikke J. (SK)  1.16.24.4
523 Lise (SK)  1.16.24.4
424 Tina (SK)  1.16.24.8
275 Anette Hansen  1.16.26.2
418 Birgitte Schmidt (SK)  1.16.26.2
28 Jette Hansen  1.16.51.9
27 Gitte Hansen  1.16.53.3
122 Hanne Andersen Frahm  1.17.04.0
123 Anie Kolmos  1.17.04.4
680 Jette Jensen  1.17.04.9
681 Lisbeth Henriksen  1.17.08.7
216 Jane Brink-Olesen  1.17.08.9
617 Maria Emilie Hansen  1.17.11.9
616 Ania Rikke Pedersen  1.17.12.3
526 Birthe Binnerup (SK)  1.18.17.6
527 Mette Nielsen (SK)  1.18.18.1
240 Anne-Birthe Limbrecht  1.18.19.3
214 Hanne Nielsen  1.18.24.4
213 Ann Louise Haugaard  1.18.24.9
350 Susanne Nielsen  1.18.25.2
349 Britt Kortegaard  1.18.26.1
352 Marianne Larsen  1.18.27.3
47 Hanne Belling  1.18.27.7
411 Lisbet M. (SK)  1.18.29.2
412 Lene Svanteman (SK)  1.18.29.9
409 Jane (SK)  1.18.31.7
410 Helle B. (SK)  1.18.31.8
282 Marianne Qvist  1.18.42.2
624 Tenna Lykke Olsen  1.18.42.9
128 Charlotte Christoffersen  1.18.47.0
163 Cita Birklund  1.18.47.0
208 Ulla Ullergaard  1.18.47.2
209 Dorrit Magnussen  1.18.58.2
207 Anette Bendtsen  1.18.58.6
155 Pia Jørgensen  1.19.00.3
476 Helle Christiansen (SK)  1.19.01.1
247 Maibritt Jørgensen  1.19.01.2
241 Rikke Dal Svenningsen  1.19.01.5
650 Katrine Larsen  1.19.04.7
266 Helle Hald  1.19.05.0
95 Jette Normand  1.19.06.1
457 Maud (SK)  1.19.06.2
94 Lissi Riisager  1.19.09.4
461 Ella (SK)  1.19.13.6
284 Marianne Petersen  1.19.13.8
287 Anne-Marie Møller  1.19.16.2
201 Charlotte Stegmann  1.19.17.0
273 Anja Christiansen  1.19.18.3
435 Henriette D. (SK)  1.19.19.3
434 Dorthe Hansen (SK)  1.19.29.1
332 Maj-Britt Nyborg  1.19.30.0
573 Kate Bækkel  1.19.39.6
93 Evely Belza  1.19.39.9
83 Eva Kristensen  1.19.40.3
88 Heidi Jensen  1.19.41.5
133 Rita Nielsen  1.19.43.0
202 Anne Petersen  1.19.57.0
248 Inga Alsing  1.20.01.9
97 Louise Ludvigsen  1.20.02.5
104 Connie Pedersen  1.20.03.0
628 Pia Damm  1.20.04.1
627 Karin Vojoel  1.21.38.0
629 Inge-Lise Kofoed  1.21.39.3
456 Malene (SK)  1.21.47.0
458 Susanne (SK)  1.21.47.4
631 Mie Busk  1.22.01.5
630 Annie Wust  1.22.01.9
557 Malene Larsen  1.22.12.3
385 Lisbeth Sandsted  1.22.19.7
289 Annelise Kruse  1.22.21.1
285 Kirsten Haastrup  1.22.23.6
220 Merete Hyldahn  1.22.30.0
219 Bodil Nielsen  1.22.39.3
380 Louise Kofoed  1.22.51.4
379 Jeanette Ravn-Jonsen  1.22.52.0
21 Simone Thomsen  1.22.52.6
32 Simone Sørensen  1.22.53.7
359 Gitte Jensen  1.22.57.2
358 Malene Varnaa  1.22.58.5
348 Mette Isen  Poulsen  1.23.01.5
363 Lone Johansen  1.23.01.7
675 Inger Koefoed Kistorp  1.23.03.9
668 Maibritt Vorup  1.23.04.1
529 Catrine Larsen (SK)  1.23.07.0
530 Shirly Fox (SK)  1.23.07.6
533 Anne Olsen (SK)  1.23.08.1
532 Dorthe Mortensen (SK)  1.23.24.3
673 Pia Hansen  1.23.24.3
671 Omong Mortensen  1.23.31.3
667 Birte Bjerre  1.23.31.5
160 Inge-Lise Løvenkrands  1.24.14.5
159 Helle Lundemann Jensen  1.24.14.8
506 Lene Iversen (SK)  1.24.32.2
161 Marianne Nielsen  1.24.32.5
511 Ninna H. (SK)  1.24.32.9
510 Lone V. (SK)  1.24.36.5
432 Bettina Kyed (SK)  1.24.36.6
525 Charlotte Hansen (SK)  1.24.38.5
439 Lisbeth Sørensen (SK)  1.24.39.1
301 Camilla Ehang Berner  1.24.39.8
215 Lone Nordkvist  1.24.40.3
298 Rita Nielsen  1.24.41.8
297 Irene Larsen  1.24.41.9
259 Kamma Rasmussen  1.24.42.7
258 Lis Petersen  1.24.43.1
452 Yvonne Hansen (SK)  1.24.49.2
600 Lone Lund  1.24.49.2
451 Britt Dernoff (SK)  1.24.55.1
503 Line Nielsen (SK)  1.24.56.1
499 Mie Sæderup (SK)  1.24.57.8
500 Corinna Nielsen (SK)  1.24.58.2
512 Jette O. (SK)  1.24.59.5
520 Unn (SK)  1.25.11.2
295 Heidi Hansen  1.25.11.9
296 Lis Hansen  1.25.12.5
571 Gigne Nielsen  1.25.13.5
22 Janne Thomsen  1.25.14.4
33 Tenna Thomsen  1.25.14.8
52 Anne-Marie Ahlborn  1.25.18.9
41 Connie Hvit  1.25.19.1
674 Nina Andersen  1.25.19.8
672 Eli Aulund Therkelsen  1.25.20.1
344 Mette Bjørnskov  1.25.23.1
480 Christina Andersen (SK)  1.25.24.2
312 Vicky Andersen  1.25.24.5
323 Henriette Jørgensen  1.25.24.9
669 Lene Poulsen  1.25.29.3
308 Stina F. Andersen  1.25.29.4
670 Jannie Lindberg  1.25.29.4
309 Pia Andersen  1.25.29.9
304 Louise Lausen  1.26.09.2
170 Joan Merete Madsen  1.26.11.4
171 Britta Enrun  1.26.12.0
245 Jonna Jensen  1.26.12.6
246 Rebegga Jensen  1.26.14.6
244 Gerda Iversen  1.26.16.2
346 Hanne Marcher  1.26.17.9
345 Lene Mørk Christensen  1.26.57.4
378 Kirsten Pedersen  1.27.01.7
322 Tina Kristensen  1.27.02.2
321 Susanne Møller  1.27.02.7
319 Bente Larsen  1.27.04.5
320 Anette Jørgensen  1.27.04.9
325 Lynn Zimmer  1.27.33.1
394 Kirten (SK)  1.27.34.3
397 Vinnie (SK)  1.27.56.9
265 Annette Krag  1.27.57.4
264 Anni Linda Larsen  1.28.04.3
307 Irene Nielsen  1.28.05.4
305 Heidi Lausen  1.28.06.3
306 Lis Jensen  1.28.06.3
403 Louise (SK)  1.28.06.9
399 Merete (SK)  1.28.07.4
391 Anja Rasmussen (SK)  1.28.07.9
402 Helle J. (SK)  1.28.08.4
393 Connie (SK)  1.29.14.5
197 Margrethe Pedersen  1.29.49.5
109 Tove Andersen  1.29.51.3
222 Gerda Holm Larsen  1.29.53.3
291 Mona Kruse  1.29.54.0
145 Inge-Lise Larsen  1.30.01.2
156 Ulla Pettersson  1.30.01.2
194 Birgit Phillipsen  1.30.01.6
191 Kirsten Andersen  1.30.01.8
256 Mai Hansen  1.31.09.1
555 Christine Andersen  1.31.09.9
255 Conny Kokholm  1.31.11.3
556 Pia Nielsen  1.31.11.3
257 Pia Thomsen  1.31.13.0
482 Carita Brion (SK)  1.31.15.4
492 Susanne Madsen (SK)  1.31.18.9
199 Sunngva Pedersen  1.31.19.4
639 Mie Knïth Larsen  1.32.33.0
638 Sanne Holgersen  1.32.35.2
134 Heidi Larsen  1.32.41.4
135 Tina Jespersen  1.32.41.4
40 Birte Marie Vedsmand  1.34.51.5
152 Eva Ketty Hansen  1.34.51.9
153 Irene Hedegaard  1.34.54.5
395 Jette (SK)  1.37.09.2
404 Elsebeth (SK)  1.37.09.8
Resultater for    
løbere 2015    
Nummer Navn Tid
536 Christina Poulsen 0.30.52.0
625 Cille Poulsen  0.32.07.6
60 Lykke Outzen  0.33.16.2
43 Pernille Olsen  0.33.43.2
130 Vibeke Kofod  0.34.14.4
217 Pernille Sommer  0.34.21.6
267 Kristina Tornge  0.35.35.2
11 Berit W. Østergaard  0.35.57.5
387 Tina Gylling (SK)  0.36.01.4
579 Brit Boysen  0.36.31.1
696 Camilla Larsen  0.37.00.5
538 Lea Strand Mortensen  0.37.13.7
278 Jeanette Gloor Niss  0.37.35.4
572 Signe Sørensen  0.37.35.9
618 Marianne Kristoffersen  0.37.39.9
18 Tanja Wichmann Jørgensen  0.37.50.3
237 Christina Munch Risgaard  0.37.53.2
361 Anne-Grethe Rosted  0.38.02.5
55 Merethe Svahn Hansen  0.38.26.8
187 Charlotte Hornemann Rasmussen  0.38.28.5
65 Lise Espersen  0.38.34.5
539 Jeannette Baunsgaard  0.38.41.1
154 Malene Brænder  0.38.47.8
172 Dorte Larsen  0.38.48.8
39 Karin Lund  0.39.13.8
562 Lise Boye-Hansen  0.39.23.6
272 Helle Linding Nielsen  0.39.24.7
389 Marie Kollberg (SK)  0.39.30.6
576 Maria Selsbæk  0.39.31.8
577 Hanne Grøn Veggerby  0.39.32.2
299 Berit Elbæk møller  0.39.43.3
317 Sarah Dribers  0.39.51.7
6 Toni Harboe Johansen  0.39.55.7
14 Mie Jakobsen  0.39.56.2
136 Louise Egebjerg Christensen  0.40.00.2
610 Birthe Ruberg Pedersen  0.40.13.9
67 Helle Birkemose Brodersen  0.40.23.8
13 Pia Folkmann  0.40.25.9
177 Ann Lund  0.40.33.0
302 Christina Nielsen  0.40.33.3
227 Anna Hansen  0.40.38.2
611 Stine Ruberg Pedersen  0.40.38.8
661 Marianne Krause  0.40.41.0
45 Jeanne Høyer  0.40.42.4
608 Stine Hildebrandt  0.40.43.3
212 Tine Nielsen  0.40.45.8
691 Signe Iversen  0.40.47.2
2 Maria Holtze Kryger  0.40.58.8
683 Charlotte Irming Hansen  0.41.01.4
588 Jane Hvergel Kryger  0.41.03.7
640 Marianne Therkildsen  0.41.06.5
473 Anne Mette M. (SK)  0.41.11.3
77 Birgit Hansen  0.41.16.6
614 Dorthe Lykke Justesen  0.41.20.4
453 Dorthe (SK)  0.41.24.5
78 Birgit Berner  0.41.28.8
20 Puk Sylvander  0.41.31.1
644 Britt Auchenberg  0.41.43.3
643 Louise Aagaard  0.41.43.6
179 Suzanne Gasberg  0.41.52.2
229 Neel Jansen  0.42.07.1
166 Pia Christensen  0.42.09.7
589 Berglino Erlensdottir Arnsdorf  0.42.11.8
30 Gitte Nielsen  0.42.15.5
178 Lene Jørgensen  0.42.17.1
544 Jane Schicki  0.42.24.0
597 Trine Mortensen  0.42.26.1
310 Sanne Nielsen  0.42.26.8
164 Lone Etbøl  0.42.31.1
665 Camilla Richter  0.42.33.9
334 Susanne Rasmussen  0.42.41.4
407 Lise S. (SK)  0.42.47.5
648 Marianne Juul  0.42.49.7
151 Maria Pedersen  0.42.52.2
534 Kathrin W. Schrøder  0.42.54.4
596 Lilian Brade  0.42.58.2
34 Line Endrup  0.43.01.2
684 May-Britt Dahlberg  0.43.07.5
146 Ina Buch  0.43.10.9
99 Anne Sofie Bay-Jørgensen  0.43.15.5
676 Louise Hansen  0.43.17.9
509 Trine (SK)  0.43.18.1
224 Anette Engelmand Olsen  0.43.21.7
568 Anette Sejer Petersen  0.43.25.5
664 Lisbeth Larsen  0.43.26.0
53 Christa Juul  0.43.28.2
333 Janna Schiøtt  0.43.31.9
226 Dorte Risborg  0.43.33.1
268 Birgitte Christiansen  0.43.36.5
228 Pia Hansen  0.43.36.8
390 Camilla Wandall (SK)  0.43.40.6
353 Anja Giliamsen Andersson  0.43.49.1
69 Line Vinther  0.43.51.3
615 Pia Christiansen  0.43.55.3
102 Karina Svenson  0.43.59.9
182 Dorthe Kock  0.44.02.7
426 Pia Brandt (SK)  0.44.07.0
682 Gitte Reinholdt  0.44.08.4
486 Ritva Nielsen (SK)  0.44.09.6
620 Ann Ottesen  0.44.09.8
697 Dorthe Evald  0.44.12.9
23 Charlotte Moes  0.44.22.0
24 Rikke Nevenschwander  0.44.23.6
700 Stine Hornemann Rasmussen  0.44.23.7
444 Louise Pedersen (SK)  0.44.26.7
140 Salli Snedker Møller  0.44.31.7
125 Gitte Pedersen  0.44.33.5
36 Anne-Mette Rasmussen  0.44.34.4
35 Sophie bang From  0.44.35.6